елка

Пронајдени се 70 резултати на тема „елка“
Радио Милева

Сите ја покажаа елката за Нова Година, а Пере од „Нокаут“ за Божиќ – неговата е посебна, поуникатна не сте виделе (фото)

На големиот христијански празик Св.Никола во домот на македонскиот музичар Никола Перевски-Пере пристигна новиот член во семејството...
Радио Милева

28 000 лајкови за краток период: Ќерката на Карлеуша позираше покрај огромната елка и воодушеви со својата убавина

Атина Тошиќ, наследничката на Јелена Карлеуша и Душко Тошиќ има најголем број на следбеници на социјалните мрежи од сите деца на познатите. Атина...
Радио Милева

И таа се приклучи во низата познати кои ја покажаа новогодишната елка: Празнично и светкаво во домот на Каролина Гочева (фото)

Од почетокот на ово месец декември, многимина се зафатија со украсување на домовите во предпразничен, новогодишен амбиент. Досега видовме...
Радио Милева

Вељко Ражнатовиќ покажа дел од домот во Тител кој му го подарија бабата и дедото, а главната ѕвезда во фокус е малиот Жељко (фото)

Вељко Ражнатовиќ, боксер и наследник на пејачката Цеца Ражнатовиќ, вчера го слави својот 24-ти роденден, а судејќи според објавите на...