детали

Пронајдени се 102 резултати на тема „детали“
Радио Милева

Серијата „Круна“ откри шокантни детали: Принцезата Дајана четири пати се обидела да се самоубие и бремена се фрлила од скалите

Принцезата Дајана четири пати се обидела да си го одземе животот додека била во брак со Чарлс. Ова се наведува во неколку документарни...
Радио Милева

Мисицата и „Гранд“ пејачката ги однесоа сите погледи на „Макфест 2022“: Кристина и Андријана – две„секс бомби“ кои го спакуваа стилот и сексапилот во еротско-страден пакет налик на ѕвездите од белиот свет (ФОТО)

Тукушто завршениот „Макфест 2022“ полека ја слегнува прашината од еуфоријата која траеше викендов во Штип. Се сумираат резултатите,...
Радио Милева

Антониа Гиговска на интервју пред настап дојде прилично разголена, па „се бореше“ да ги „смири градите“ за да не ги покаже „деталите“: Убавицата на работ да и ѕирне брадавицата (ВИДЕО)

Антониа Гиговска со сигурност прерасна во една од најдобрите  македонски пејачки која полека почнува да го освојува целiot регион. Русокосата...
Радио Милева

„Не можев да верувам што се’ прави“: Бившата готвачка проговори за вистината од вилата на Драгана Мирковиќ и Тони Бијелиќ

Голема балканска ѕвезда како Драгана Мирковиќ може да си го дозволи луксузот што го сака, па не е тајна дека пејачката со семејството...
Радио Милева

Детали за крунисувањето на кралот Чарлс: Многу работи ќе бидат поинакви од она на што сите се навикнати (фото)

Кралот Чарлс III веќе полека се подготвува за официјалното крунисување следната пролет, а според пишувањата, тој сака тоа да биде поскромно...
Радио Милева

Македонската ѕвезда на „Гранд“ Марија Груевка ги сумираше впечатоците од свадбата, а во еден детаљ ќе се загледате подолго (фото)

Младата пејачка од Битола и учесничка во „Ѕвездите на Гранд“, Марија Груевска пред неколку дена заедно со својот сакан Синиша направија...
Радио Милева

Македонската „Гранд“ пејачка „ја запали“ машката публика, но Андријана Петрушовска самата најмногу „се пали“ на латекс и кожни детали? (ФОТО)

Андријана Петрушовска  важи за една од најатрактивните учеснички во актуелната сезона на музичкиот натпревар „Ѕвездите на Гранд“....
Радио Милева

„Беше супер лик се додека не ја запозна Меган“: Фотографот на кралското семејство откри зошто ја прекинал соработката со Хари

Фотографот на британското кралство сега реши да проговори за некои семејни пикантерии, а посебно се осврна на принцот Хари и реши да...
Радио Милева

Александра Пријовиќ откри непознати детали од нејзиното детство: „Еден ќотек ќе го паметам за цел живот“

Пејачката Александра Пријовиќ откри дека владее новогодишна еуфорија во нејзинот дом на Бежаниска коса. Без оглед на тоа што претходната...
Радио Милева

Исповед на бившата девојка на Жељко Шашиќ: „Беше љубоморен, проблемот беше во кратките здолништа и деколтето“

Поранешната девојка на пејачот Жељко Шашиќ, Катарина Лазиќ проговори за периодот од животот кој го поминала со пејачот, но и како Шашиќ...
Радио Милева

Мајката на Наташа Родиќ откри детали за момчето на немажената ќерка: „Неколку години се заедно, но често раскинуваа“

Сестрите Родиќ го привлекуваат вниманието како поради нивната убавина така и поради партнерите. Имено, Богдана Родиќ е во брак со синот...
Радио Милева

Прва исповед на поранешниот партнер на Северина: Милан Поповиќ за првпат откри непознати детали за пејачката – „Таа има две лица“

Милан Поповиќ гостуваше во емисијата кај Милорад Мариќ и првпат јавно проговори низ што поминал со Северина, па откри и непознати детали...
Радио Милева

Поранешниот менаџер на Тања Савиќ откри шокантни детали од бракот на пејачката: „Душан ја натера да си го искасапи вратот“

Пејачката Тања Савиќ беше во брак со Душан Јованчевиќ, со кого има два сина, Максим и Ѓорѓе, а веста за нивниот развод одекна како бомба...