актерка

Пронајдени се 335 резултати на тема „актерка“
Радио Милева

Мила на прагот на зимата ја разголе интимата: Голи гради, мини танга и мрежести чорапи… еротското клипче на српската манекенка, ќе го гледате по стопати! (ВИДЕО)

Актерката, манекенка и топ модел Мила Калаѓурѓевиќ, попозната по уметничкото име Мила Кали, се снимше во повеќе од провокативно издание. Оваа...
Радио Милева

Актерката Весна Пеќанац доживеала двојна несреќа: Ја удрил автомобил, има скршено пет ребра, а во болница и нашле и дека има Ковид! (ФОТО)

Актерката Весна Пеќанац, која е запаметена по улогите во филмовите „Чудо невидено“, „Убавината на порокот“, „Во името на народот“,...
Радио Милева

Захија Дехар не бираше средства за слава, па денес е модел и глумица: Си ја „подаваа“ Рибери и Бензема, па за малку заради неа не завршија во затвор, но затоа едниот го избркаа од француската репрезентација (ФОТО)

Името на Захија Дехар е добро познато во Франција, но и ширум светот по скандалот во 2010 година. Тогаш француските фудбалски асови Карим...
Радио Милева

Папараците ја уловија турската актерка Шевал Сам на плажа – вака изгледа во бикини во петтата деценија од животот (фото)

Наскоро треба да започне снимањето на петтата сезона на популарната турска серија „Забрането јаболко“. Како што се зборува и како...
Радио Милева

Уште една српска актерка позираше соблечена: Ива Штрљиќ гола во фотелја со раскопчан пењоар го понуди телото на дар (ФОТО)

Популарната актерка Ива Штрљиќ, како и многу јавни личности во последните денови, реши да позира  без облека. Сепак, Ива го стори тоа...
Радио Милева

Сексапилната водителка на „Ѕвездите на Гранд“ пред да се појави на ТВ, се појавувала на филм: Малкумина знаат дека Сања Кужет била глумица?! (ФОТО)

Водителката Сања Кужет со години плени на сцената „Ѕвездите на Гранд“, а само малкумина знаат со што се занимавала пред да застане...
Радио Милева

Меган Фокс на престижните награди се појави полугола, а со момчето не можеа да ги контролираат страстите на црвениот килим (фото)

Беше жешко на црвениот килим на доделувањето на музичките награди „Билборд“ 2021 година. Имено, целото шоу го украдоа американската...
Радио Милева

Предигра во тројка: Албанската пејачка пред очите на сите разменува нежности со момчето и актерката (фото)

Пејачката Рита Ора (30) повеќе не го крие своето ново момче, режисерот добитник на Оскар, Таику Ваитити (45), со кого започна романса непосредно...
Радио Милева

Сега ја гледате како Џандан во серијата „Мојата ќерка“, а се сеќавате ли кој лик го играше турската актерка во „Изнајмена љубов“? (фото)

Гледачите на турската серија „Мојта ќерка“ ја запознаа актерката Лејла Лидија Тугутлу која ја има улогата не ветеринарката Џандан...
Радио Милева

Во турската серија „Суровиот град“ ја игра Сехер, а погледнете каква згодна дама во бикини е во приваноста (фото)

Љубителите на турските серии од неодамна на телевизија Сител започнаа да ја следат серијата „Суровиот град“. Госпоѓа Сехер ја игра...
Радио Милева

„Уметност на тело“: Ана Стојановска неодамна позираше топлес, а сега на себе немаше ништо освен боја (фото)

Сигурно досега сте имале можност да ги видите светски познатите актерки,пејачки, модели како позираат голи, но нивните тела се прикриени...