водителка

Пронајдени се 267 резултати на тема „водителка“
Радио Милева

Денес важи за успешна пејачка и живее надвор од Македонија: Ќе препознаете ли кое македонско девојче е на фотографијата?

Албумите со фотографии секогаш ни будат спомени и не потсетуваат на одреден период во животот. Некои од нив не враќаат на детството,...
Радио Милева

Милена Антовска пред камери во фустанче со висок шлиц, а кога ги прекрсти нозете гледачите го изострија погледот (фото)

Она што е убаво и од Бога дадено, би било штета да се сокрива, а кога жените се свесни за своите мани и недостатоци, тогаш го истакнуваат...
Радио Милева

Водителката на реалното шоу „Парови“ доби „нога“: Покажа среден прст во програма и… повеќе ја нема пред камерите! (ФОТО)

Примерот на српската ријалити водителка покажа дека можеби во реалните шоуа на учесниците „се’ им е дозволено“, но не и на водителите! Водителката...
Радио Милева

Водителката Деа Ѓурѓевиќ храбро и со насмевка позираше без завои покажувајќи ја раката која автобус речиси и ја откина (фото)

По страшната несреќа во која автобус речиси и ја откина раката, српската ТВ водителка Деа Ѓурчевиќ никогаш не го изгуби духот и работеше...
Радио Милева

Јована Јоксимовиќ што е повозрасна, тоа е поубава, пошармантна и позаводлива: Грација без ниту една естатска операција (ФОТО)

Откако се врати од одмор и започна одново да ја води утринскат програма Јована Јоксимовиќ објави фотографија со нејзиниот колега Срѓан...
Радио Милева

Вака водителката Сања Маринковиќ размислува по разводот: „Секоја жена барем еднаш во животот мора да спие со погрешен маж!“

Откако влезе во бракоразводната парница, српската водителка Сања Маринковиќ одлучи своето искуство да го претвори во мала експертска...
Радио Милева

Ваква нога во секси поза не се гледа секој ден: Марјана Станојковска ги „поремети“и мажите и жените (фото)

Се вели дека кога нешто е убаво, шета е да не се види, а за нашата популарна Лото девојка Марјана Станојковска тоа е девиза по која самоуверено...
Радио Милева

Топ риба: Екс-сопругата на Жика Јакшиќ секогаш ја гледаме во елегантни изданија на телевизија, а еве го тоа тело ремек дело и во бикини (фото)

Српската ТВ водителка и екс-сопруга на познатиот водител и нејзин колега, Жика Јакшиќ, Дајана Пауновиќ важи за една од најатрактивните...
Радио Милева

Позираше со задникот во прв план: Сања Маринковиќ се разведе од сопругот и замина на летно уживање(фото)

Откако неодамна поднесе барање за развод, велејќи дека таа и нејзиниот сопруг сфатиле дека нивната љубов повеќе не е жива, Сања Маринковиќ...
Радио Милева

„Не ми треба филтер и баш ми е гајле“: Ваква не сте ја виделе – Јована Стојменовиќ во бикини издание (фото)

Таа е вистинска дама која секое утро ги води гледачите низ утринската програма „Ја сакам Македонија“. ТВ водителката Јована Стојменовиќ...
Радио Милева

Водителката на „Практична жена“ ужива во летото: Наташа е топ риба во бикини и природна убавица без шминка (фото)

Водителката Наташа Павловиќ ужива на летениот одмор со семејството, а споделува интересни моменти на социјалните мрежи. Во согласност...