стојне николова

Пронајдени се 19 резултати на тема „стојне николова“
Лице в Лице

Стојне Николова се огласи за наводната врска со нејзиниот менаџер Бобан Мојсовски-Мојсо: „Бобан и неговата сопруга се мојата втора фамилија“ (ВИДЕО)

Фолк пејачката Стојне Николова важи за скромна девојка, која сака исклучиво да ја познаваат по нејзините настапи и песните. За приватниот...
Радио Милева

Двете фолкерки во „ајвар дуел“: Сани Гроздановска и Стојне Николова вкрстија вредни раце за да покажат која подобро и побрзо лупи пипер (ВИДЕО)

Ајварот е омиленето традиционално македонско јадење и белег на есента, а посебно кога е пресно подготвен. Колку само добро мириса, а...
Радио Милева

Дека е секси знаеме, но она што на вистинските мажи им се врти како прашање во нивната имагинација е… носи ли нешто Стојне Николова под новата модна креација? (ФОТО)

Ситна, динамитна, атрактивна, експлозивна, набиена со енергија и сексапил…Фолк мињонче ко бонбонче. Така отприлика ја опишуваат македонската...
Радио Милева

Стојне Николова и Мојсо споија убаво и корисно во карантинот: Ем ве забавуваат, ем вежбаат, ама не само песни, туку и нешто друго… (ВИДЕО)

Онлајн комуникацијата исполнета со информации, едукација и забава сакале или не, ни станува секојдневие, нов начин на живот. Во него,...
Радио Милева

Ревија на истурени гради, длабоки деколтеа, високи чизми и мрежести чорапи: Елена Велевска е прва во се’… ама, дали баш во се’? (ФОТО)

Вчеравечер, четврток,  30 ноември 2017 во Македонската Опера и Балет (МОБ) со почеток во 20:00 часот се одржа годинешното издание на  Фолк...