неверство

Пронајдени се 147 резултати на тема „неверство“
Радио Милева

Луна никогаш не би му простила на Марко за ова: „Не можеш да ме изневеруваш имаме дете, тоа е предавство“ (фото)

Луна Ѓогани и Марко Миљковиќ ја започнаа врската пред четири години пред камерите во  реалното шоу „Задруга“, а пред една година ја...
Радио Милева

Почнале да живеат заедно по четири дена врска: Тијана Дапчевиќ го „фатила“ саканиот со друга, па му простила, но тоа бил само почеток (фото)

Љубовната приказна на Тијана Дапчевиќ и нејзиниот сопруг Милан е многу необична. Тие двајца се во брак повеќе од 20 години, а зад себе...
Радио Милева

Фудбалерот никогаш не и бил верен на Шакира: Ја изневерил со позната манекенка по две години врска (фото)

Шакира и Пике се официјално разделени, но драмата околу нивната врска продолжува. Се повеќе детали од минатото излегуваат на виделина,...
Радио Милева

Познат пејач ја изневерувал сопругата со помлада жена, па одлучил детето да го крсти по љубовницата (фото)

Инстаграм Ѕвездата, Самнер Строх („Sumner Stroh“) објави видео на ТикТок каде призна дека имала афера со познатиот пејач на групата Марун...
Радио Милева

Александра Суботиќ му прости на Пеца за неверството, а сега објави и заедничка фотографија од венчавка (фото)

Веста дека Александра Суботиќ му простила на Пеца Распоповиќ за изневерувањето ги шокираше сите, а старлетата со последниот потег покажа...
Радио Милева

Славниот фудбалер Франческо Тоти откри дека сопругата го изневерувала со тренерот: „Ме остави како пес кога ми беше најтешко“

Кон средината на јули светот беше шокиран од веста дека Франческо Тоти (45), легендарниот фудбалер на Рома и неговата сопруга Илари Блаци...
Радио Милева

„Тој ме изневеруваше но, и јас го изневерив“ – Стефан Кариќ објави снимка од гласовни пораки, а сите веднаш ја вмешаа поранешната Јована (фото)

Стефан Кариќ, поранешниот учесник на „Задруга“, на социјалните мрежи сподели гласовни пораки за кои на големо се зборува. Имено, на...
Радио Милева

Теа Таировиќ ја „соголе“ душата: „Сите бивши љубови ме разочараа… да не беше така и денес ќе траеа“ (ФОТО)

Младата пејачка Теа Таировиќ со својот нов албум направи вистински „бум“ на регионалната музичка сцена. Таа важи за една од најплатените...