јахта

Пронајдени се 51 резултати на тема „јахта“
Радио Милева

Годините не и можат ништо на нејзината витка линија и насмевката на лицето: Селма Хаек на 56 -от роденден во опасно бикини (фото)

По 30-тиот роденден, жените обично сакаат да ги скријат свеќите и да се кријат во својот скромен круг на пријателите и семејството, но...
Радио Милева

„Можам да се опуштам само на јахта“ Лепа Брена се забавува и ужива во луксуз – открива и зошто не сака хотели (фото)

Лепа Брена призна дека успева да се одмори само на јахта. Брена цело лето настапува како и сите нејзини колешки, а сега откри дека кога...
Радио Милева

Сексапилната презентерка ужива нa одмор: Марија Егеља игра на јахта, со летен фустан и набрекнати брадавици (Фото+Видео)

Убавата српска ТВ презентерка на временска прогноза Марија Егеља отпатувала на одмор надвор од Србија, а со објавите на социјалните...
Радио Милева

Лепа Брена во бикини и во седмата деценија плени со сексапил: Долги нозе за танцување, а Бога ми и за… гледање (ФОТО)

Пејачката Лепа Брена се одмора во Црна Гора,од каде за своите фанови на Инстаграм сподели фотографии од летниот одмор и го покажа извајаното...
Радио Милева

Легендарниот Џордан „уловен“ како ужива со сопругата на јахта во Хрватска, но и како паѓа од скутер во вода (ВИДЕО)

Мајкл Џордан ужива на одмор во Хрватска покрај својата поубава половина. Најдобриот кошаркар на сите времиња, Мајкл Џордан, овие денови...
Радио Милева

Турскиот заводник и италијанската водителка ги обзема страста, па „се јавнаа“ на јахта: На сексапилната Дилета Леота, згодниот Џан Jаман и е тамам! (ФОТО)

Турскиот актер и миленик на жените, Џан Јаман и неговата девојка, италијанската водителката Дилета Леота беа „фатени“ заедно на одмор,...
Радио Милева

„Се случуваше сè по ред…“: Учесничката во „Задруга“ раскажа дека Северина, нејзината сестра и уште една задругарка биле „во акција“ на јахтата на Роман Абрамовиќ

Како гостин во емисијата што Бора Сантана го има во рамките на „Задруга“, инспекторката Лили Стевановиќ со маска на лицето изјави дека...