имот

Пронајдени се 14 резултати на тема „имот“
Радио Милева

Ретка снимка се појави на Јутјуб: Погледнете ја секоја соба и детаљ од „Неверленд“ – имотот на Мајкл Џексон кој се уште се продава (видео)

Имотот на починатиот американски пејач Мајкл Џексон „Неверленд ранч“ во Калифорнија минатата 2019 година по третпат беше огласен за...
Радио Милева

Српската пејачка сопругот ја оставил поради нејзината најдобра пријателка, а меѓу двете имаше борба за имотот

Пејачката Гоца Божиновска имаше бурен љубовен живот, а нејзината најдолга врска беше со Небојша Тубиќ, со кого започна да се гледа неколку...
Радио Милева

Нада Топчагиќ останува без покрив над главата: Пејачката го распродава имотот, а за тоа е виновен еден човек

Пејачката Нада Топчагиќ има проблем со недвижнините, а овој пат како што наведуваат српските медиуми, за се е виновен нејзиниот адвокат. -Не...
Радио Милева

Мустафа Сандал кова пеколен план против Емина Јаховиќ: Сака да и одземе се’ – од имотот и парите до децата!

Мустафа ќе се обиде во текот на постапката за развод со Емина, да го убеди судот дека тој треба да го  задржисиот имот, како и старателството...