фудбалер

Пронајдени се 89 резултати на тема „фудбалер“
Радио Милева

Наследничката на Цеца прави се за да се зближи со свекрвата: Таса и Гудељ подготвуваат изненадување за Оливера (фото)

Анастасија и Немања Гудељ уживаат во својата љубов, а по црковната венчавка планираат дури три свадби. Едната ќе биде во Севиља каде...
Радио Милева

„Секогаш и велам…“ – Гудељ по голема загуба ја одведе Анастасија Ражнатовиќ во родниот град Требиње (фото)

Семејството Ражнатовиќ неодамна го снајде трагедија, кога Анастасија Ражнатовиќ го загуби своето бебе во петтиот месец од бременоста,...
Радио Милева

Маја Николиќ знае што сака: „Ми се додворува 23-годишен фудбалер, но јас сум сериозна жена, не ми треба дете“ (фото)

На пејачката Маја Николиќ постојано и се додворуваат помлади мажи.Таа е подготвена за големо враќање на музичката сцена, подготвува...
Радио Милева

Катарина Грујиќ откри дали и пречи тоа што ја нарекуваат „сопруга на фудбалер“, но и каков однос има со родителите на нејзиниот сопруг ( фото) 

Пејачката Катарина Грујиќ е во брак со фудбалерот Марко Гобељиќ со кој ја има ќерката Катја. Таа откри дека случајно се запознале, каков...
Радио Милева

Погледнете ја интимната забава на Рајковиќ: Ана сподели романтични моменти со Предраг, по повод нејзиниот роденден (фото)

Сопругата на фудбалерот Предраг Рајковиќ, Ана Рајковиќ го прослави својот 27 роденден, а дел од атмосферата од прославата сподели на...
Радио Милева

Јована е како извајана, оди па најди и мана: Жената на српскиот фудбалер „пиштол гола“ на Ибица потврди дека е ултрасекси убавица (ФОТО)

Јована Ѓорѓевиќ важи за една од најзгодните и најубави жени на српските фудбалери.Откако се проба во реално шоу, жешката манекенка е...
Радио Милева

Ја запроси на неговиот роденден: Тамара Милутиновиќ му приреди изненадување, а потоа следеше неочекуваното (фото)

Пејачката Тамара Милутиновиќ синоќа ја запроси  нејзиното момче, фудбалерот Дарко Јевтиќ. Сето тоа се случило на неговата роденденска...
Радио Милева

Анастасија Ражнатовиќ со детал од 10.000 евра: Пејачката со стајлингот предизвика бурни реакции во Шпанија – еве како изгледаше (фото)

Познато е дека пејачката Анастасија Ражнатовиќ освен талентот за музика има талент и за мода, а каде и да се појави предизвикува големо...
Радио Милева

Клубот го казни, но сопругата не! Најубавиот фудбалер на Франција ја изневерил сопругата на најстрашниот начин (фото)

По раѓањето на нивното прво дете, сопругата на фудбалерот Оливие Жиру се соочи со негови фотографии направени во хотелска соба со друга...
Радио Милева

Градите секогаш во прв план, а мини здолништа задолжително носи – еве како изгледа мајката на сопругата на српскиот голман (фото)

Ана Рајковиќ, сопругата на фудбалерот Предраг Рајковиќ, редовно објавува фотографии на социјалните мрежи, а на многумина им падна во...