парови

Пронајдени се 96 резултати на тема „парови“
Радио Милева

Бившите ријалити учесници, сега љубовници за малку ќе се заколеа: Иван Маринковиќ и плеснал неколку шлаканици, а Јелена Илиќ го прободела со ножици! (ФОТО)

Иван Маринковиќ, ријалити учесник и поранешен сопруг на пејачката Гоца Тржан, предизвикал хаос во својот стан во Нов Белград, а потоа...
Радио Милева

Новата победничка на реалното шоу „Парови“ има хорор животна приказна: Очувот Наташа пробал да ја силува, а сестра и љубовникот ја задавил со жица“

Победничка во деветтата сезона на реалното шоу „Парови“ е Наташа Пајовиќ, позната на гледачите како „правна русокоса“. Таа им се претстави...
Радио Милева

Ријалити старлетата со голи гради мами машки воздишки: Внимавајте да не „скршите врат“ гледајќи ја Мирела од „Големиот брат“ (ФОТО+ВИДЕО)

Риалити sвездата Мирела Лапановиќ  повторно успеа да  измами воздишки кај мажите. Оваа поранешна учесничка на реалното шоу „Парови“...
Радио Милева

Шокантно, но ете и и тоа се случи во „Парови“: За прв пат се „смуваа“ водителка и еден учесникво реално шоу! (ФОТО)

Ако досега само се шпекулираше дека учесникот  во реланото шоу „Парови“, Младен Вулетиќ и шармантната водителка Кристина Иглендза...
Радио Милева

Потресно сведоштвото на Македонката, Ангела Илиевска од „Парови“: Мочаат и спијат во иста соба, за чиста крпа или повик до дома потребен е секс!? (ВИДЕО)

Она што за телевизиските гледачи изгледа како забава, на учесниците во реланите шоу програми кои се емитуваат во регионот билдајќи...