парови

Пронајдени се 60 резултати на тема „парови“
Радио Милева

На Кристијан Голубовиќ за „Задруга“ му нудат 400 илјади евра, а доби интересна понуда и за „Парови“, но имаат услов

Кристијан Голубовиќ неодамна повторно е на слобода и веднаш започна да се шпекулира за неговото влегување во ријалити шоу. Имено, се...
Радио Милева

Водителот на „Парови“ итно префрлен во болница: Им помагал на луѓето заради короната, а сега стравува дека и тој е заразен?! (ФОТО)

Водителот и поранешен учесник на риалити шоуто „Парови“ –  Дејан Станковиќ, познат како Крал, бил итно хоспитализиран во Брисел....
Радио Милева

Смртни закани за водителите на „Задруга“ и „Парови“: Нему – дека ќе го набијат на колец и ќе ја убијат мајка му која е во инвалидска количка, нејзе – дека ќе ја обезглават со секира!

Водителот на реалното шоу „Задруга“ Милан Милошевиќ објави дека секој ден примал заканувачки пораки, кои редовно ги пријавува во полиција,...
Радио Милева

Кога во „Парови“ ќе влезе ТОЈ, Милијана ќе „одлепи“ по него и преку ноќ ќе ги заборави и Милојко и Жабац (ФОТО)

Младата прељубничка Милијана Божиќ го изневери повозрасниот сопруг Милојко во вилата на реалното шоу „Парови“ со Немања Стаматовиќ...
Радио Милева

Младата Анастасија Недељковиќ само што влезе во „Парови“ веднаш се впушти во „жешка и жестока“ акција (ВИДЕО)

Не и требаше многу време на Анастасија Недељковиќ да влета во креветот на нејзиниот цимер Павел Владило, со кој престојува во реалното...
Радио Милева

Милијана е ненаситна: Неверната сопруга заврши со љубовникот во машкиот тоалет, па му пружи незаборaвно задоволство!

Милијана Божиќ никако да ги смири страстите. На младата сопруга – мераклика возрасни толку многу и вријат хормоните што дури и за...
Радио Милева

Милијана пред очите на сите легна со Жабац, а нејзиниот возрасен сопруг Милојко не можејќи тоа да го гледа, побегна од спалната (ВИДЕО)

Драмата на возрасниот Милојко Божиќ во реалното шоу „Парови“ продолжи и во текот на минатата ноќ. Имено, неговата млада и згодна сопруга...
Радио Милева

„Загорена“: Сања не може без секс, па ја молеше продукцијата да и го донесат момчето да ја задоволи, а потоа ја јавна цимерката (ВИДЕО)

Во реалното шоу „парови“ ситуацијата не е ништо поразлична од „Задруга 3“, кога е сексот во прашање.  Некои се „рстураат“ од сексање,...
Радио Милева

И украле милион динари и целиот накит: Лепа Лукиќ пред да влезе во „Парови“ им упати јавна порака на крадците!

Лепа Лукиќ стравува дека крадците повторно ќе влезат во нејзиниот стан додека таа е во „Парови“, па се пожали дека нема да има мир во...