облека

Пронајдени се 53 резултати на тема „облека“
Радио Милева

„Доволно ги хранев и облеков другите!“- Александра Суботиќ најде нов начин да заработи, но набрзо стана мета на критики (фото)

Поранешната задруга Александра Суботиќ најде нов начин да заработи, продавајќи облека што повеќе не ја носи. Пред три дена Александра...
Радио Милева

„Банкротирав поради своите желби“: Леонтина искрено за парите и „порокот“ за кој изгубила контрола

Леонтина Вукомановиќ претходните години се повлече од јавната сцена и се посвети на работата со деца, а сега за Ало.рс искрено зборуваше...
Радио Милева

Гардероберот на Карлеуша се протега на 250 квадрати, има сауна, апартман за вработени, 500 чифта обувки и најскапите чанти на светот (видео)

Јелена Карлеуша од неодамна живее во нова вила и има нов гардеробер. ‒ Куќата е огромна, неодамна изброив дека имаме десет бањи бидејќи...
Радио Милева

Обожавателите ретко ја гледаат ваква: Цеца во кежуал издание на аеродром, без шминка со големи очила за сонце (ФОТО)

Пејачката Цеца Ражнатовиќ денеска слета на аеродромот „Никола Тесла“. Имено, Цеца беше во друштво на нејзината сестра Лидија и двете...
Радио Милева

Лила Филиповска покажа како се чека Нова Година во интимна атмосфера за двајца: Твојот Дедо Мраз сум јас! (ФОТО)

Празници се ближат, празници се нижат… Нова Година  е веројатно најубавиот, најпосакуваниот, најблескавиот, најбајковитиот… Испраќање...