младост

Пронајдени се 35 резултати на тема „младост“
Радио Милева

Здравко Чолиќ во униформа: Исплива досега невидена фотографија од пејачот за која се редеа коментари(фото)

Една од најголемите ѕвезди на Балканот, препознатлив е по долгата коса, имиџ кој го негуваше со години, а сега се појави и негова фотографија...
Радио Милева

Осамна никогаш видена фотографија од почекотот на љубовната врска на Гоца и Шабан Шаулиќ која крие тајна (фото)

Фотографијата на Гоца и Шабан Шаулиќ од почетокот на нивната љубов крие голема тајна. Имено, иако нивниот брак многупати беше мета на...
Радио Милева

Теа Таировиќ како да го сменила личниот опис: Вистинско лице на пејачката во однос на денешнава Теа… е „да пукнеш“ од смеа! (ФОТО)

Теа Таировиќ е една од оние пејачки која со месеци е во фокусот на медиумите и јавноста. Многумина го оспорија нејзиниот талент и способност...
Радио Милева

Никогаш видена фотографија од Цеца и нејзината сестра од пред 30 години: Лежат во кревет, имаат иста фризура и изгледаат како пресликани (фото)

Фотографијата на Цеца Ражнатовиќ и нејзината сестра Лидија Оцокоjиќ како тинејџери привлече големо внимание на социјалните мрежи. Сликата...
Радио Милева

Осамна шок фотографија на Кристијан Голубовиќ од младоста: Испокасапен по рацете, како да е сечен со жилет или нож?! (ФОТО)

Кристијан Голубовиќ, кој моментално е ученик во реалното шоу „Задруга 4“ и се бори за големата награда, привлекува големо внимание...
Радио Милева

Цеца објави фотографија со Аркан од младоста: Пејачката блескаше во проѕирен фустан, а сите погледи беа вперени во неа (ФОТО)

Балканската фолк дива Светлана Цеца Ражнатовиќ живее во вилата на Дедиње со своите деца, Анастасија и Вељко Ражнатовиќ, а пред една...
Радио Милева

Имала само 15 години: Никогаш видена фотографија од Ана Бекута – вака изгледала како тинејџерка кога остана бремена (фото)

Српската фолк и поп пејачка Ана Бекута, на естрадата е повеќе од триесет години и зад себе има бројни хитови и награди. Родена е како...