кујна

Пронајдени се 65 резултати на тема „кујна“
Радио Милева

Нивната желба, нејзина заповед: Татјана Лазаревска навечер на сцена, преку ден во кујна, но и двете и одат одрака лесно како песна (фото)

Жена, мајка, кралица, фраза која се’ почесто ја слушаме, а на истата секогаш може да и се додадат уште неколку титули. Звучи феминистички,...
Радио Милева

Хелена Топаловиќ им зададе домашна на сите девојки: Секогаш е средена, а еве што друго може да направи оваа „бомба“ (фото)

Хелена Топаловиќ на следбениците им ја покажа и другата страна и се пофали со своите вештини во кујната. Откако Хелена Топаловиќ стана...
Радио Милева

Ретко кој веруваше дека некоја ќе успее да го скроти Дарко Лазиќ: За Катарина тој е подготвен да го прави и ова (фото)

Дарко Лазиќ и неговата сопруга Катарина Лазиќ го споделуваат речиси секој сегмент од заедничкиот живот со своите следбеници на Инстаграм. Сега...
Радио Милева

Новак Ѓоковиќ наместо на терен влезе во кујна: Тенискиот рекет број еден ги засука ракавите и почна да подготвува појадок (видео) 

Најпознатиот тенисер во светот Новак Ѓоковиќ со години има посебен режим на исхрана, кој му дава енергија и го прави секогаш во топ форма. На...
Радио Милева

Емили Ратајковски позираше полугола во кујна: Менекенката со танга бикини ја разгоре фантазијата на мажите (фото+видео)

Манекенката Емили Ратајковски (32) позираше во кујната и во костим за капење, покажувајќи ја својата извајана фигура. На фотографиите...
Радио Милева

Елена „Живот со стил“ е благословена жена: Она што го прави сопругот за неа за повеќето е незамисливо (фото)

Според балканскиот менталитет, генерално, жената е таа која е задолжена за подготовка на оброците во семејството. Секако, од ова непишано...
Радио Милева

„Цеца шоу“ овозможи да ѕирнеме во кујната на семејството Ражнатовиќ – префинета и пространа дури и за брканица (видео)

Во новата епизода од серијата „Цеца Шоу“ ќе имаме прилика да ја видиме како изгледа Анастасија Ражнатовиќ додека подготвува палачинки...
Радио Милева

Босанската старлета со својата гнасна постапка ја згрози ТВ публиката: Далила си ги миеше нозете во кујнскиот садопер (ВИДЕО)

Дел од учесниците во релното шоу „Задруга 5“ го испочитуваа зборот на менторот на имотот Мама Џехва,па веднаш се фрлија во работата...
Радио Милева

Талентирана “Hell’s Kitchen“ готвачка, покажа што крие под престилката: Цицлестата Андреа е секс бомба од кујната (ФОТО)

Најталентираната готвачка ги покажа „бомбите“! Андреа, која е дел од Hell’s Kitchen, не остава ништо на фантазијата на мажите. Секс бомбата...
Радио Милева

Оваа малечко девојченце, денес позната ѕвезда, проба да биде вредна домаќинка: „Нашето сонце учи да готви“ (ВИДЕО)

Ова малечко девојченце од  насловната фотографија можеби веднаш нема да го препознаете. Особено ќе ве збуни и фотографијата до него,...
Радио Милева

По танга кај него во кујна: Соработници, во сериозна врска или само во шема „за онака“, ДЈ Боно на Кристина Димитри и порача што сака… да му прави! (ФОТО)

Манекенката, модел, мисица, пејачка… Кристина Димитри(евска) одново ги „запали“ социјалните мрежи со најновиот сет фотографии на...