карлеуша

Пронајдени се 67 резултати на тема „карлеуша“
Радио Милева

Секс скандалот се сели на суд: Карлеуша заработи кривична пријава и две тужби од Врањеш кој бара милионска отштета

Огњен Врањеш поднел кривична пријава против Јелена Карлеуша, а поднел и две дополнителни тужби со кои од пејачката бара неколку милионски...
Радио Милева

Српска мисица ја призна врската со Тошиќ, па праша: „Како можела Карлеуша фраерот Душко, да го замени со „сељакот“ Врањеш?

Владана Раилиќ, мисица од Белград на која и се додворувале и Душко Тошиќ и Огњен Врањеш, потврдила дека била во емотивна врска со сопругот...
Радио Милева

За Николина Пишек, Карлеуша е шоу-биз мајстор на годината: „Таа е жена чије мислење се уважува“ (ФОТО)

Николина Пишек Ристовиќ ја додели една од наградите на неодамнешната церемонија за МАЦ музичките награди, поточно наградата  за најдобар...
Радио Милева

Тошиќ „полудел“ откако анонимно го добил видеото од „жешката акција“ на Карлеуша и неговиот колега: Дефинитивно… развод или втора шанса? (ФОТО)

После се’,  Душко Тошиќ најмногу заради децата бил  подготвен да и прости на Карлеуша и да ја заборави нејзината афера со неговиот...
Радио Милева

Мира Шкориќ брутална: Да бев јас на местото на Карлеуша, на тој сварен стаорец Врањеш, лично ќе му пресудев! (ФОТО)

Пејачката Мира Шкориќ е сигурна дека Врањеш на Карлеуша намерно и ја наместил аферата и вели дека имал среќа што налетал на достоинствена...
Радио Милева

По емотивното видео на Карлеуша на настапот на МАЦ и Врањеш реши да покаже заби, па возврати со видео (ВИДЕО)

Откако Јелена Карлеуша на доделувањето на МАЦ наградите за прв пат застана на сцена  по порнографскиот скандал и испрати јасна порака...
Радио Милева

Кошкање и препирка во бекстејџот на Карлеуша: Фоторепортер и новинар се обидоа да снимаат, обезбедувањето ги спречи (ВИДЕО)

Во бекстејџот, поточно во гардеробата на Јелена Карлеуша за време на одржувањето на МАЦ (Music Award Ceremony) наградите се одвиваше вистинска...
Ништо лично

Македонскиот народ го возврати предизвикот: Карлеуша ги поддржуваше „шарените“ протести, а народот сега вака побара „правда“ за неа! (ФОТО)

Секс скандалот со прељубата и порно фотографиите на Јелена Карлеуша и босанскиот фудбалер Огњен Врањеш не стивнува. Секој нов ден излегува...
Радио Милева

Карлеуша дојде на снимањето на „Ѕведите на Гранд“: Тотално отсатна и вон себе и се тресеа рацете, а наместо кај жирито, седна до Саша Поповиќ (ФОТО)

Јелена Карлеуша вчера, 21 јануари 2019,  сепак се појави на снимањето на “Ѕвездите на Гранд”. Пристигна видно нерасположена, во придружба...
Радио Милева

Врањеш со Карлеуша има приватно порно видео: Таа му понудила 300.000 евра да ја откупи снимката, а тој само и ја треснал слушалката (ФОТО)

 Огњен Врањеш со Јелена Карлеуша има приватно порно видео кое секој момент може да осамне во јавноста. Пејачката и нејзиниот љубовник...
Радио Милева

Најнови пикантерии од прељубничката афера на српската фолк дива: Карлеуша останала трудна од Врањеш?

Љубовта помеѓу Јелена Карлеуша и Огњен Врањеш била веројатно толку силна, што фолк-ѕвездата во еден момент посакала на босанскиот фудбалер...
Радио Милева

Готово е, Душко Тошиќ се разведува од Карлеуша: Побарал адвокат и нема намера да и ја прости секс аферата (ФОТО)

Јелена Карлеуша ќе остане без милионите на својот сопруг, бидејќи Душко Тошиќ нема намера да и ја прости  нејзината секс афера со Огњан...
Радио Милева

Карлеуша се бранеше дека не е таа, дека е монтажа зашто таа има бемка на интимното место, а новите фотографии ја клекнаа на колена! (18+ ФОТО)

Порнографската сага која ги тресе Србија, регионот, па и Балканот, сега има ново продолжение! Јелена Карлеуша се обиде со последниот...
Радио Милева

И старата секс афера на Карлеуша одново актуелна: Сопругот Душко, сепак не е тој кој го снимал перверзното признание на „скандал дамата“ (18 + ВИДЕО)

Секс аферата на Јелена Карлеуша и фудбалерот на Огњан Врањеш во моментов ја тресе не само Србија, туку и целиот Балкан. Вулгарните преписки...
Радио Милева

Осамна видео на кое Карлеуша и Врањеш заедно се шетаат по Акропол во Атина: Босанскиот фудбалер сепак не лажел? (ВИДЕО)

Додека скандал – аферата порно прељубата на Јелена Карлеуша се повеќе зема замав, медиумите од час во час објавуваат нови докази...
Радио Милева

Карлеуша го возврати ударот, објавувајќи компромитирачки фотографии од Врањеш: „Вака таа пи**а плаче и ме моли да бидам со него“! (18+ ФОТО)

По веста за порно-аферата на Јелена Карлеуша која  како бомба одекна во медиумите ширум регионот , фолк-дивата не може да се смири! Пејачката...