фризура

Пронајдени се 81 резултати на тема „фризура“
Радио Милева

Анастасија Ражнатовиќ не запира со промените на имиџот: Повторно има нова фризура, а пораката под објавата крена прашина на социјалните мрежи (фото)

Младата музичка sвезда Анастасија Ражнатовиќ најави нова песна насловена „Готово“ и откри неколку стихови, а многумина ја забележаа...
Радио Милева

Поради драстичната промена на фризурата на Елена Китиќ, сега коментираат дека личи на нејзиниот татко (фото)

Пејачката Елена Китиќ, покрај талент за музика, ја разбира и модата и често ги изненадува своите следбеници со нов моден избор на нејзините...
Радио Милева

„Не раскинав со Мрка, но…“: Ана Бекута во ново издание, а многумина коментираат за она што го порача пејачката (фото)

Ана Бекута периодов доста ослабе, па затоа е презадоволна од својата тежина, а сега реши да смени нешто друго. Како што обично прават...
Радио Милева

Вака изгледаше и се облекуваше најдобрата македонска ТВ водителка деновиве пред години: Дали Лила вакава отсекогаш била? (ФОТО)

Лила Филиповска несомнено е најдобрата и најпопуларна македонска ТВ водителка. И тоа не само денес, туку со години наназад. Повеќе од...
Радио Милева

Анастасија Деа Богдановска неполна година по породувањето изгледа во топ форма, а сега направи и промена – како ви се допаѓа?

Водителката и новинарката Анастасија Деа Богдановска кон крајот на месец јули претходната година се породи и за првпат стана мајка. Анастасија...
Радио Милева

Бугарската „Мис силикон“ покажа што е еротски бон-тон: Џулијана Гани, гола мами во џакузи, а патем и чести! (ФОТО)

Некогашната Мис еротик модел 20212 и Мис силикон 2013, сексапилната бугарска убавица Џулијана Гани уште еднаш ги разгоре страстите на социјалните...
Радио Милева

Марјана Станојковска навидум направи мала, ама доста впечатлива промена од која тешко ќе ја препознаете (фото)

ТВ водителката Марјана Станојковска како популарно и доста ангажирано лице е актуелна во текот на целата година. Но со доаѓањето на...
Радио Милева

Лила, Тијана и Сара Мејс, сите три во исто време направија промена на себе, па прашаа: „Како ви се допаѓа?“ (фото)

Која жена не сака промена кога е изгледот во прашање? Тоа најчесто се однесува на гардероба и подновување на плакарот, но фрирурата исто...