без шминка

Пронајдени се 84 резултати на тема „без шминка“
Радио Милева

Софија Милошевиќ покажа завидни атрибути и извајано тело, а со ова издание ја разбуди и фантазијата на посилниот пол (фото)

Софија Милошевиќ е една од најубавите Србинки, а за тоа говорат бројните насловни страници и ревии кои ги има направено за најпознатите...
Радио Милева

Без трошка шминка: Јована Јоксимовиќ во издание во кое досега не сме ја виделе (фото + видео)

Водителката Јована Јоксимовиќ со години важи за една од најатрактивните во нејзината бранша, а нејзиниот изглед никого не остава рамнодушен. Природата...
Радио Милева

Адријана Лима беше жестоко критикувана за својот изглед и корекции, а сега го покажа своето лице без шминка (фото)

Адријана Лима со месеци беше на удар поради вишокот килограми по породувањето, а многумина коментираа дека ја уништила својата природна...
Радио Милева

Нема шминка, но затоа на себе носи 60.000 евра: „Опуштено“ издание на Александра Пријовиќ кое не се заборава (фото)

Пејачката Александра Пријовиќ  се вратила од настап во странство па, била фотографирана на аеродромот, а во таа прилика се прошетала...
Радио Милева

Елегантната водителката Сања Кужет изненади со објавата: Го покажа шармот на нејзината убавина и без шминка (фото)

Водителката на музичкото натпреварување „Ѕвездите на Гранд“, Сања Кужет важи за една од најубавите и најзгодните дами на српската...
Радио Милева

Поранешната „ураганка“ го покажа своето лице без шминка и природната боја на косата, па ја збуни јавноста: Вака навистина изгледа Ксенија Кнежевиќ (фото)

Ксенија Кнежевиќ е секогаш облечена според најновата мода и речиси никогаш не оди никаде без шминка на лицето. Таа шармираше многумина...
Радио Милева

Мадона реши да им ја затвори устата на хејтерите кои велат дека претерува со шминка но, направи уште поголем скандал (фото)

Мадона покажа како изгледа без нанесување на шминка на лицето откако беше на удар на критичарите и доби грди коментари за нејзиниот...
Радио Милева

Вистинското лице на Душица Јаковљевиќ: Водителката без шминка и филтри, има 41 година и вака изгледа (фото)

Физичкиот изглед и модниот стил на водителката на „Задруга“ Душица Јаковљевиќ го привлекуваат вниманието на јавноста, а доказ за тоа...
Радио Милева

Никој не може да поверува дека ова е Маја Маринковиќ, вложила 23.000 евра во операции, а вака изгледа без шминка (фото)

Старлетата Маја Маринковиќ и стана позната на јавноста по учеството во „Задруга“ каде со своето однесување ги шокираше сите. Таа од...
Радио Милева

Секогаш „тип-топ“ средена, Ивана Николиќ атрактивната „ураганка“ во природно издание нема да ја препознаете (фото)

Атрактивната „ураганка“ Ивана Николиќ од почетокот на кариерата е мета на коментари на социјалните мрежи. Некои го фалат нејзиниот...
Радио Милева

Милица Павловиќ го покажа лицето без грам шминка додека ужива во луксузен хотел каде цената за две ноќи е баснословна (фото)

Пејачката Милица Павловиќ престојувала во луксузен хотел во Црна Гора на Свети Стефан, каде цената на едно ноќевање е баснословна. Павловиќ...
Радио Милева

Теа Таировиќ без шминка на плажа: Жените ја гледаа в лице, а мажите ја „соблекуваа со поглед“… од петици до раменици (ФОТО)

Пејачката Теа Таировиќ важи за една од најбараните млади pejaчки за настапи во последните неколку години, а на настапите атмосферата...