Радио Милева Царица

„Тој е страшен фраер“: Марија Шерифовиќ откри кој е таткото на нејзиниот син (видео)

„Тој е страшен фраер“: Марија Шерифовиќ откри кој е таткото на нејзиниот син (видео)

Таткото на синот на Марија Шерифовиќ долго време беше енигма за јавноста.

Пејачката која многу зборуваше за раѓањето на наследникот, секогаш ја прескокнуваше таа информација, поради што нејзините фанови се прашуваа за каков маж се работи.

И покрај тоа што стана мајка преку сурогат мајчинство, и покрај логичната претпоставка дека ги користела услугите набанка за сп**ма, таткото на синот на Марија Шерифовиќ до неодамна остана тајна.

Поп-ѕвездата гостуваше во „Ами Џи шоу“ кај Огњен Амиџиќ, каде поради вкрстено испрашување се согласи да каже нешто за човекот на кој веројатно утре ќе изгледа Марио.

Врз основа на тизерот кој се појави на Инстаграм и изјавата на ѕвездата, може да се заклучи дека ова е маж по кој многу жени копнеат.

– Страшен фраер, Европеец – рече Марија, а потоа се наврати на воспитувањето на наследникот.

-Ако е доктор на науки ќе живее во Беверли Хилс, ако е вулканизер ќе му го купам цел Тошин бунар. Така што јас сум исто толку среќна – изјави таа.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by AmiG Show (@amigshow)

фото: printskrin/instagram

To top