пејачка

Пронајдени се 1313 резултати на тема „пејачка“
Радио Милева

„Не пикајте го носот каде не му е местото“: Гоца Тржан им се обрати на сите оние што ја прашуваат за вештачкото оплодување (видео)

Гоца Тржан објави на социјалните мрежи од Чешка, па им се обрати на сите оние кои премногу се занимаваат со нејзината приватност. Бидејќи...
Радио Милева

„Не раскинав со Мрка, но…“: Ана Бекута во ново издание, а многумина коментираат за она што го порача пејачката (фото)

Ана Бекута периодов доста ослабе, па затоа е презадоволна од својата тежина, а сега реши да смени нешто друго. Како што обично прават...
Радио Милева

„Не можам да мислам на тоа додека сум во црнина“: Гоца Божиновска проговори за свадбата на синот Мирко и снаатa Бојана (фото)

Бојана Родиќ и Мирко Шијан прво ја одложија венчавката поради пандемијата на коронавирус, а сега и поради смртта на бабата на Мирко,...
Радио Милева

Каролина Гочева преку лична фото- експресија за времето кое го живееме, ама дури и ваква не ја постигна намерата (фото)

Со почетокот на 2021 година имавме многу поголема надеж дека новото нормално кое коронавирусот го нематна на целиот свет, ќе заврши или...
Радио Милева

Вака денес изгледа некогашната поп икона која ги покажа огромните гради кога другите пееја закопчани до грло: По Саманта Фокс лудееше целиот машки свет, а таа била заљубена во својта менаџерка! (ФОТО)

Дали се сеќавате на Саманта Фокс, жената со совршени пропорци на телото: 98-59-84? Таа имаше само 16 години кога ги направи своите први разголени...
Радио Милева

Кристијан „падна“ на Кристина: Голубовиќ ја изневери сопругата и се вљуби на прва во младата новодојдена пејачка во „Задруга 4“ (ВИДЕО)

Кристина Спалевиќ, новата учесничкаво ренајгледаното ријалити во регионот  „Задруга“ , привлекува големо внимание откако влезе во...
Радио Милева

И Сани Гроздановска не издража, па мораше да смени професија: Македонската фолкерка стариот добар микрофон го замени со “Зелен телефон“ (ФОТО)

Сања Сани Гроздановска, една од најпопуларните и најпознати македонски фолкерки од помладата генерација реши да направи комплетна...
Радио Милева

Роденденска забава за полнолетство: Ќерката на Наташа Малинкова израсна во вистинска убавица – фотографиите ги објави со задоцнување, ама на нив е женска ипол (фото)

Поп-пејачката Наташа Малинкова е горда мајка на две ќерки, постарата Султана и помалата Емилија. Наташа со првата наследничка доста...
Радио Милева

Неда Украден скршена од смртта на Тозовац се расплака среде емисија: „Ми беше како брат, како татко кој го немам!“ (фото)

Пејачката Неда Украден се вклучи во емисијата „Искра на денот“ на телевизијата Курир.рс, каде зборуваше за покојниот пејач Предраг...