пејачка

Пронајдени се 1413 резултати на тема „пејачка“
Радио Милева

Милица Павловиќ го одбила Милош Биковиќ… за улога: „Повеќе би се согласила да играм чистачка која му ги брише чевлите и само молчи, отколку она што ми го понуди“

Милица Павловиќ вели дека малку недостасувало прватаактерска улога  да не и биде во серијата „Пејачка“, туку во филмот „Хотел Белград“! Секси...
Радио Милева

Важи за еден од најдобрите вокали на естрадата – ќе препознаете ли која пејачка е на фотографијата? (фото)

Пејачката Марија Шерифовиќ важи за една од најдобрите вокали во регионот. Иако е активна на социјалните мрежи, својот приватен живот...
Радио Милева

„Она или ја?“: Гавазова и Џеј Ло облечени во ист модел, па нашата фолкерка прашува на која подобро и стои (фото)

Српската пејачка Јелена Карлеуша како да ги инспирираше и нашите пејачки и водителки да се споредуваат со светски позанти ѕвезди кога...
Радио Милева

Кристина Поп е топ: Убавица на изглед со сексапил на „ѕверка“, пејачка со потенцијал за ѕвездена кариера (ФОТО+ВИДЕО)

Атрактивна, згодна, сексапилна, привлечна, пожелна… Со природни бујни атрибути, ги мами погледите на сите оние кои ќе се најдат во нејзина...
Радио Милева

Се соблече Марија Груевска: Младата битолчанка се разголе во бикини во разни провокативни пози – атрибутите во прв план

Младата битолчанка Марија Груевска големо внимание привлече со нејзиното учество во регионалното музичко шоу „Ѕвездите на Гранд“. Имено,...
Радио Милева

Братучетката на убиената пејачка Јелена Марјановиќ е манекенка и вистинска убавица: Бојана е српската Синди Крафорд?! (ФОТО)

Манекенката Бојана Крсмановиќ која полека го освојува светот, важи за една од најубавите и најатрактивни жени на денешницата. Родена...
Радио Милева

Стартува серијата „Пејачка“, а во неа Милица Павловиќ во ликот на убиената Јелена Марјановиќ: Првите сцени „секси сењорита“ ги објави на Инстаграм (ВИДЕО)

До емитувањето на новата серија „Пејачка“ во која главната улога ја има „секси сењорита“, како што гласи прекарот на фолкерката Милица...
Радио Милева

Сандра Решиќ доби „непристоен предлог“, па пејачката и ријалити ѕвезда возврати со уште „понепристојна понуда“ (ФОТО)

Поранешната ријалити учесничка во ТВ шоуто „Задруга“ и пејачка Сандра Решиќ доби интересна порака на „Инстаграм“ и одлучи да ја сподели...
Радио Милева

Ја паметите ли атрактивната Дени, некогашниот македонски модел, популарна ТВ водителка и пејачка? (ФОТО+ВИДЕО)

Оние малку повозрасните, или подобро речено што се родени пред 2000 години, сигурно се сеќаваат на девојката  која ја  гледавме како ТВ...
Радио Милева

Ретро фотографии од Тијана Дапчевиќ: Пејачката извади фотографии од архива и покажа како изгледала некогаш (фото)

Македонската пејачка со белградска адреса на живеење, Тијана Дапчевиќ е активна на социјалните мрежи. Имено,таа често знае да објави...
Радио Милева

Карлеуша повторно во Македонија: Пејачката на настап се сврте со з*дникот кон публиката – поглед од милион долари (фото)

Карлеуша повторно во Македонија: Пејачката на настап се сврте со з*дникот кон публиката – поглед од милион долари (фото) Oткако попуштија...
Радио Милева

Потполна промена: Милица Павловиќ полни 30 години и направи драстична трансформација – новите фотографии ќе ве остават без здив (фото)

Младата музичка ѕвезда Милица Павловиќ денес наполни 30 години, а со новиот изглед ги остави сите без здив. Милица позираше во провокативно...
Радио Милева

Елена Стефановска и Наташа Малинкова позираат во несекојдневни пози со провокативни дози: Двете дами во бикини се „поопасни“ од летните горештини

Претходното лето, лето 2020 ќе се памти. Поради пандемијата со коронавирусот која се уште трае и никако да заврши, претходното лето беше...