соседи

Пронајдени се 60 резултати на тема „соседи“
Радио Милева

Пукна бракот на српската фолк двојка Миле Китиќ – Марта Савиќ: Нема веќе циле-миле, се разведе бате Миле или…? (ФОТО)

Неодамна во српските медиуми осамнаа гласините дека пејачот Миле Китиќ и неговата сопруга, пејачката  Марта Савиќ наводно се разведуваат. Соседите...
Радио Милева

Соседите открија како се однесува Станија приватно: „Пред ТВ екраните е фина, а во живо не знае ни добар ден да каже“

Старлетата Станија Добројевиќ има стан во Нови Сад каде е сместена кога ќе дојде од Америка, а нејзините соседи немаат убаво мислење...
Радио Милева

„Никој не би рекол дека се занимава со криминал“: Соседите на Романа Паниќ открија непознати детали за пејачката

Соседите на Романа Паниќ која беше осудена за ограбување на банкомати во Австралија велат дека никогаш не се посомневале во неа бидејќи...
Радио Милева

Соседите на Лидија Вукиќевиќ го одврзаа јазикот, па открија дали нејзиното помладо момче ја посетува во станот

Актерката Лидија Вукиќевиќ живее во Нов Белград, а нејзините соседи велат дека иако често не е дома, има време да пие кафе и да разговара...
Радио Милева

Кога Теа Стошевска ја билда раскошната телесна маса, соседите „висат“ на прозорец или тераса: Секси ѕвездата на „Гранд“ теретаната ја замени со справите во паркот пред зграда (ВИДЕО)

Натпреварувачката од „Sвездита на Гранд“, атрактивната и сексапилна пејачка со македонско презиме Теа Стошевска ги мами воздишките...
Радио Милева

„Каде се парите што ти ги дадов?“: Соседите повикале полиција поради жестоката расправија меѓу Ана Николиќ и Раста

Само неколку дена откако таа го пофали, екс- сопружниците Ана Николиќ и Раста толку жестоко се расправале во станот на пејачката, што...