соседи

Пронајдени се 39 резултати на тема „соседи“
Радио Милева

„Сакаше да му роди деца, а тој ја остави“: Соседите на Милица Тодоровиќ открија детали за пејачката и нејзиното бившо момче

Пејачката Милица Тодоровиќ неодамна раскина со нејзиното момче Милиш Пауновиќ и се исели од неговиот стан. Нејзините поранешни соседи...
Радио Милева

Цеца во оваа зграда живееше пред да се омажи за Аркан, а еве што велат соседите за она што и се случувало во тоа време

Фолк sвездата Цеца Ражнатовиќ е родена во Житораѓа каде што порасна, но и пред да се омажи за Жељко Ражнатовиќ Аркан, започна да живее...
Радио Милева

Соседите на Андреана Чекиќ открија детали од нејзиниот приватен живот: „Нејзиното ново момче доаѓаше во нашиот крај“

Андреана Чекиќ се разведе од сопругот и колегата Иван Миладиновиќ, па започна врска со оженет маж. Откако се огласи и сопругата на нејзиниот...
Радио Милева

Прија не излегува од дома, а Филип постојано оди во маалското дуќанче: Само што се доселија во новата куќа, соседите веднаш ги „скенираа“!

Александра Пријовиќ и Филип Живоиновиќ, кои неодамна станаа родителите на малиот Александар, својата семејна оаза ја најдоа во крајот,...