снимка

Пронајдени се 29 резултати на тема „снимка“
Радио Милева

Дарко Лазиќ и Барбара Бобак снимаа домашно видео в кревет: „Вели ќе ме оставела ако не и направам убаво дете… а, ако ме остави, ја пуштам целета снимка“ (ФОТО)

Естрадната љубовна фолк двојка пејачи Дарко Лазиќ и Барбара Бобак се снимаа додека лежеа и разменуваа нежности во креветот. Парче од...
Радио Милева

„Голем срам, сакав да ме снема!“: Ѕвездата на „Гранд“ по 14 години проговори за интимната снимка што и ја уништи кариерата (фото)

Пејачката Сања Стојановиќ се појави на музичкиот натпревар „Гранд Ѕвезди“ во 2007 година, каде стигна до финалето, но наместо да пее,...
Радио Милева

Повеќе од 250 000 прегледи за краток период: Снимка од Карлеуша стара 25 години ги запали социјалните мрежи (видео)

Јелена Карлеуша вообичаено на Инстаграм ги чести своите фанови со провокативни фотографии, но овој пат се одлучи за нешто поразлично. Така...
Радио Милева

Горда и разнежнета: Анастасија Ражнатовиќ сподели неодолива снимка од снаата Богдана и внукот Жељко (видео)

Ќерката на фолк пејачката Цеца Ражнатовиќ , Анастасија, сподели убав момент од нејзината семејна куќа. Семејството Ражнатовиќ е апсолутно...
Радио Милева

За неа ова е нормално: Ким Кардашијан пред „пукање“ – ријалити ѕвездата со никогаш поголем задник и помал струк (видео)

Американската старлета и ријалити ѕвезда, Ким Кардашијан, на својот профил на Инстаграм на големо се промовира себеси, како да и е непозната...
Радио Милева

Жешка снимка од Кајли Џенер: Младата милијардерка се соблече покрај базенот, па започна со безобразни пози (видео)

Кајли Џенер и овој пат ги израдува своите машки обожаватели. Имено, младата милијардерка сними провокативен едиторијал додека е во...
Радио Милева

Снимка од Италија ја трогна Лепа Брена – пејачката не можеше да ги задржи емоциите и се расплака среде емисија

Пејачката Лепа Брена се вклучи во живо во емисијата „Утро“  каде што водителка е Јована Јоксимовиќ. Меѓутоа, Јована и пушти на Брена...
Радио Милева

Антонио Милошоски презентираше скандалозна aудиo снимка од Зоран Заев: „Му помагавме лично на Боки за телевизијата, плус земаше пари од Силјан Мицевски“

Пратеникот од ВМРО-ДПМНЕ, Антонио Милошоски на собраниската Комисија за европски прашања презентираше аудио снимка на која е извесно...
Радио Милева

Калиопи ја изненади Џејла Рамовиќ: Дивата објави стара снимка од која ѕвездичката остана без глас (видео)

Младата ѕвезда на „Гранд“, Џејла Рамовиќ, која победи во последната сезона на регионалното музичко шоу, на големо работи на својата...
Радио Милева

Нејзното момче пушти с*кс снимка додека таа беше во „Ѕвездите на Гранд“: Сања по 12 години драстично се промени и е полна со силикони (фото)

Од појавувањето на музичкиот натпревар „Ѕвездите на Гранд“ во 2007 година, Сања Стојановиќ направи вистински „хаос“ во јавноста, особено...