симона поповска

Пронајдени се 61 резултати на тема „симона поповска“
Промотер

Симона Поповска со силна прака против семејното насилство – дека секој има свој пат и право да го изоди, во макфестовската – „Бакни ме за крај“ (ВИДЕО)

„Бакни ме за крај“ е насловот на композицијата што Симона Поповска ја отпеа викендов на Макфест 2023. Песната  е комплетно авторско...
Радио Милева

„Слим фит“ фармерките „пливаат“ на Симона Поповска: Пејачката роди две деца, а веќе изгледа како модел (фото)

Симона Поповска откако стана мајка на две синчиња, успешно жонглира со професионалните и семејсните обврски. Посветена докторка во...
Радио Милева

Симона Поповска направи луксузен прв роденден на второто синче, а сега сефте ги покажа и моментите од бременоста која се’ до породувањето ја криеше од јавноста (фото)

Пејачката и докторка Симона Поповска, за своите синчиња преферира да приредува големи и луксузни родендени. Таква пракса има за првиот,...
Радио Милева

Симона Поповска е како друга: Пејачката и докторка направи промена од која тешко ќе ја препознаете (фото)

Естетиката и дерматологијата се нејзиниот живот, професионална определба која веќе неколку години Симона Поповска што јавноста првично...
Радио Милева

Доктор Симона Поповска работела на корекции кај многу пациентки, а сега откри ситауција која не се заборава (видео)

Симона Поповска која повеќето ја знаат како пејачка, за своја примарна професија ја има медицината, па дерматологија и естетските корекции...
Радио Милева

Возбуда до плафон: Симона Поповска за Св.Валентин го доби најубавиот подарок што може да го посака (фото)

Пејачката и доктрка Симона Поповска во месец август минатата година стана мајка по вторпат и на свет го донесе синчето Стефан кое сега...
Радио Милева

Симона Поповска со повод ја покажа мајка си: Кој би рекол дека оваа дама е во седмата деценија од жвотот? (фото)

Пејачката и докторка Симона Поповска направи преседан и реши за првпат да ја покаже својата мајка, но имаше повод за тоа. Причината беше...
Радио Милева

Домот на Симона Поповска секоја Нова Година има нова декорација: Овој пат е префинето, богато и неодоливо за око (фото)

Со доаѓањето на месец декември, на социјалните мрежи се повеќе може да ги видиме новогодишни декорации кои дури и само што светкаат...
Радио Милева

Симона Поповска гостинка во утринска емисија: Се очекуваше да зборува за музика, но таа не кажа ни збор – приоритетите сосема други (фото)

Симона Поповска е се почеста гостинка пред камерите во телевизија Сител. Ако неодамна беше на снимањето на „Мерак меана“ каде изненади...
Радио Милева

Симона Поповска пред два месеци стана мајка по вторпат, а сега сефте се појави пред камери во ултра кусо фустанче (фото)

Пејачката и докторка Симона Поповска пред два месеци ја изненади јавноста со објавата на Инстаграм дека таа и нејзиниот сопруг Крис...
Радио Милева

Доктор Симона Поповска направи многу корекции кај пациентки, а вештината во она што е најдобра ја примени и на себе (фото)

Симона Поповска неодамнма го прослави својот 30-ти роденден, ем јубилеен, ем како комплетно остварена жена. Откако стана дипломиран медицинар,...