сандра африка

Пронајдени се 78 резултати на тема „сандра африка“
Радио Милева

Од старата фотографија на Сандра – Африка ќе ви „падне вилицата“: Како танчарка -„ракета“, како пејачка – „секс-бомба! (ФОТО)

На социјалните мрежи осамна фотографија на пејачката Сандра – Африка од пред 18 години, во времето кога таа само што прекина да биде...
Радио Милева

Сандра – Африка сподели видео од снимање спот во секси пози, а камерата на „Папарацо лов“ ја фати потпијанета додека вози (ВИДЕО)

Сандра – Африка гостуваше во емисијата „Ami G Show“ каде наздрави со алкохолни пијалоци. Пејачката дефинитивно знае да ги заинтригира...
Радио Милева

Кога Сандра Африка ќе го затресе задникот и со него ќе почне да „ротира“, тешко дека некој може да ја имитира (ВИДЕО)

Во последното издание на емисијата „Амиџи шоу“ на ТВ Пинк, Огнен Амиџиќ беше домаќин на Сандра Африка, Марина Вишковиќ, Гога Секулиќ, ...
Радио Милева

Славица Чуктераш била во врска со бившиот срвшеник на Сандра Африка: „Беше млада и полна со живот, но Африка е пожешка“

Естрадата е преполна со необјавени тајни. Една од нив е и дека поранешниот свршеник на Сандра Африка, естрадниот менаџер Александар...
Радио Милева

Сандра – Африка има само една неостварена желба, блазеси му на оној што ќе и ја исполни… или тешко нему? (ФОТО)

Гостувајќи во една емисија, пејачката Сандра – Африка откри дека има само една неостварена желба, па откри за што се работи. „Сите...
Радио Милева

Сандра – Африка со „весела математика“ на турнеја во Америка: Цицлестата пејачка е нова „кралица на бакшишот“ (ВИДЕО)

Сексапилната  Сандра – Африка во моментов е на американска турнеја. Колку се радуваше на настапот на цицлестата пејачка покажа и...
Радио Милева

Сандра – Африка „одлета“ во топлите краишта па оттаму се (по)јави разголена: Цицлестата пејачка распиштолена на плажа мами од Мајами (ФОТО)

Пејачката Сандра – Африка реши да одмора во потоплите краишта, па таму и одлета. Откако стигна и се смести, ги почести своите следбеници...
Радио Милева

Сандра – Африка со уносна навика: Цицлестата пејачка пее, танцува и меша „од памет вади“, додека бакшишот и го ставаат меѓу гради (ВИДЕО)

Сандра Африка прави хаос каде и да се појави, а снимките од нејзините настапи често стануваат вирални на социјалните мрежи. Така е и...
Радио Милева

Едвај чека да се сретне очи во очи со оваа популарна пејачка: Теа Таировиќ огорчена од колешката која наводно прва ја раширила с*кс снимката (ФОТО)

Пејачката Теа Таировиќ која поради интимната видео снимка е во центарот на вниманието огорчена е на една своја колешка која наводно ...
Радио Милева

Во миниќ до препони и само едно крпче преку бујните силикони… Вака разголена, Сандра – Африка меша „распиштолена“ на сцена (ВИДЕО)

Сандра – Африка е позната не само по својот атрактивен изглед, туку и по своите бомбастични настапи каде најчесто публика, а и во најголем...
Радио Милева

Сандра – Африка „пиштол гола“ на глисер: Пејачката маѓепсува со убавината, едвај успевајќи да ја скрие интимата (ФОТО)

Популарната српска пејачка Сандра – Африка важи за една од најатрактивните дами на јавната сцена, а со последната серија фотографии...
Радио Милева

Сандра – Африка ги покажа градите без цензура во „Хеј срце“… а над срцето материјал за „полни раце“ (ФОТО+ВИДЕО)

Пејачката Сандра – Африка отсекогаш важела за една од најсексапилните на естрадната сцена и никогаш не се двоумела да ги покаже своите...
Радио Милева

Сандра – Африка разголена го распосла сиот свој сексапил покрај базенот: Со наргиле во танга бикини, што длабко се забиле во „долината на желбите“ на пејачката (ФОТО)

Сандра – Африка откако започна корона пандемијата најпрвин со својот менаџер влета во нов бизнис  со градење згради, за деновиве...