прва фотографија

Пронајдени се 58 резултати на тема „прва фотографија“
Радио Милева

Тамара Милутиновиќ ја објави првата слика од ќерката Емили од породилно па и испрати емотивни зборови (фото)

Познатата пејачка Тамара Милутиновиќ и нејзиниот сопруг фудбалер Дарко Јевтиќ вчера станаа родители. Тамара роди ќерка, чија мајка...
Радио Милева

Поранешното момче на Александра Пријовиќ ќе станe татко:  Пејачот Љуба Перучица воодушеви со првата фотографија од бремената сопруга (фото)

Поранешното момче на Александра Пријовиќ, пејачот Љуба Перучица, сподели со целиот свет дека ќе стане татко. Иако тој и неговата долгогодишна...
Радио Милева

Прва фотографија на Ана Николиќ по случувањата на скандалот: Еве како изгледа пејачката и кој и прави друштво (фото)

Ана Николиќ не е видена во јавноста откако се скара во медиумите со нејзиниот сега веќе поранешен соработник Саша Мирковиќ, по што се...
Радио Милева

Марк Ентони го доби седмиот наследник на 54 години: Пејачот со 30 години помладата сопруга ја објавија првата фотографија од бебето  (фото) 

Познатиот пејач Марк Ентони го доби седмото дете на 54-годишна возраст, само една година по венчавката со 30 години помладата манекенка...
Радио Милева

Првата фотографија на Анѓелка Прпиќ откако се дозна дека е бремена со најдобриот другар на нејзиниот поранешен сопруг (фото)

Анѓелка Прпиќ со денови е во центарот на вниманието бидејќи беше откриено дека чека бебе со поранешниот другар на нејзиниот поранешен...
Радио Милева

Мама Елена ја покажа тукушторедената принцеза: Македонската „Гранд ѕвезда“ со први фотографии од породилиштето (ФОТО)

Македонската „Гранд ѕвезда“, пејачката Елена Миленковска  и нејзината  посилна половина, животен сопстник и колега од “Ѕвездите...