маја шупут

Пронајдени се 14 резултати на тема „маја шупут“
Радио Милева

Пејачката има пари за скапи одмори, а нема за сметки за комуналии: Маја Шупут не плаќа струја и вода, па и се заканија со извршител (ФОТО)

Хрватската пејачка Маја Шупут повторно не ги платила сметките за комунални услуги, поради што нејзиното име се појави на огласната...
Радио Милева

Маја Шупут бремена позираше во костим за капење и покажа дека и годи бременоста во петтата деценија од животот (фото)

Пејачката Маја Шупут остана бремена на 41 година. Наскоро ќе го роди своето прво дете, а судејќи според фотографиите што ги објави, никогаш...
Радио Милева

Маја Шупут е за прв пат бремена: Пејачката цвета од среќа во седмиот месец, а трудничкото стомаче во прв план (ФОТО)

Хрватската музичка ѕвезда Маја Шупут е бремена за прв пат и едвај чека да стане мајка. Пејачката го чека своето прво дете со сопругот...
Радио Милева

Маја Шупут ги откри плановите за иднина: „Свадбата е следната година, а кога ќе ми оздрави ногата ќе правиме бебе“

Маја Шупут и нејзиниот партнер планираа свадбата да биде оваа година, меѓутоа ќе мора да одложат бидејќи пејачката нема ниту една слободна...
Радио Милева

(ФОТО) Хрватската пејачка Маја Шупут се сликаше како разголена појадува в кревет, а фановите ја прашаа: „Што ли тоа јадеш, што ти растат само ци.ките“?

Хрватската пејачка Маја Шупут честопати се слика разголена, а кога ја објави последната фотографијата од креветот, каде е сликана како...