катарина ивановска

Пронајдени се 74 резултати на тема „катарина ивановска“
Радио Милева

Веќе нема криење: Перо Антиќ и Катарина Ивановска ја објавија првата заедничка фотографија залепени еден до друг (фото)

Помина повеќе од една година откако во медиумите се појавија информации дека манекенката Катарина Ивановска и претседателот на Македонската...
Радио Милева

Се шпкулираше дека Тамара Тодевска и Катарина Ивановска се скарани, а една фотографија што ја објави пејачката ја води приказната на друго ниво (фото)

На почетокот од годинава во домашните медиуми се шпекулираше дека некогаш најдобрите другарки, пејачката Тамара Тодевска и познатата...
Радио Милева

Катарина Ивановска и Перо Антиќ за првпат јавно покажаа дека се заедно на романтичен одмор во Турција (фото)

Се повеќе познати Македонци пред официјалниот старт на летото, убавото топло време го искористија за ран одмор на море во Бодрум – Турција. Меѓу...
Радио Милева

Катарина Ивановска објави фотографија од болница кога за прв пат ја здогледа ќерката: „Оваа мала херојка пред две години ми го освои срцето засекогаш“

Македонскиот модел Катарина Ивановска во 2019 година за вторпат се реализираше во улогата на мајка и на свет донесе девојче. Катарина...
Радио Милева

Тамара растури, „го урна“ Антички во Охрид, а Катарина Ивановска „одлепи“ на нејзиниот концерт, па за малку „ќе го урнеше“ Перо Антиќ (ФОТО)

Тамара Тодевска како и секој жив човек, можеби има маани, знае да направи по некој гаф, да биде на моменти несериозна, неодговорна и кон...
Радио Милева

По Катарина Ивановска, сега и Перо Антиќ од „Жешко столче“ ги подгреа чаршиските муабети дека има нешто меѓу нив: „Кај што има чад, секогаш има и оган“ (видео)

Последните неколку дена во домашните медиуми се пишува дека македонскиот модел Катарина Ивановска не е заедно со својот партнер Цобе...
Радио Милева

Манекенката од жешкото столче ги подгреа муабетите: Дали Катарина Ивановска и Перо Антиќ се во љуовна врска?! (видео)

Популарната и успешна македонска манекенка Катарина Ивановска беше гостинска на јутјуб емисијата „Жешко столче“ каде меѓу другото...
Радио Милева

„Внимавам и скоро ништо не јадам“: Катарина Ивановска откри детали од тешкиот манекенски живот, а кога би бирала меѓу пица и секс…

Катарина Ивановска се впушти во манекенските води уште како тинејџерка. Манекенството, барем за Македонките кои се пробале да чекорат...