богатство

Пронајдени се 36 резултати на тема „богатство“
Радио Милева

За неа потрошил неверојатни 3 милиони евра: Роберто Кавали ги исполнува сите хирови на 45 години помладата љубовница (фото)

Партнерката на Роберто Кавали е 45 години помлада од него, а парот тврди дека ужива во љубовта и дека разликата во години не им е проблем. Велат...
Радио Милева

Брус Вилис по дијагнозата за тешката болест се решил да го промени тестаментот за бгатството од 250 милиони

Богатството на славниот актер се проценува на 250 милиони долари. На ќерките кои ги добил со поранешната сопруга Деми Мур, Румер (34), Скаут...
Радио Милева

Таа е една од најбогатите Србинки: Во секоја спална има бања, совршен стан во Париз и ќуќа во Египет уредена од свекрвата (фото)

Манекенката Аника Божиќ ал Сарај ужива во луксуз, а сега зборуваше за животот на високата нога како и за тоа како уредила стан во центарот...
Радио Милева

„Не пуши па ќе имаш и ти“ ! Фолк милионерката бесна поради приказните за нејзиното богатство, ги спомна Поповиќ и Брена!

Бранка Соврлиќ вели дека преку глава и е муабетот за тоа колку е богата, но и дека има многу побогати од неа. Пејачката Бранка Соврлиќ...
Радио Милева

Домот на Карлеуша вреди цело богатство: Луксузна вила со два базена, пет купатила и посебна соба за Јелена (ФОТО)

Домот на Јелена Карлеуша и Душко Тошиќ може да ја понесе титулата за најубав дом во регионот, доколку имаше такво натпреварување. Меѓутоа,...
Радио Милева

Хулахопките на Прија вредат цело богатсво: Цена колку еден автомобил или само колку дневен паркинг билет? (ФОТО)

Популарната фолкерка Александра Пријовиќ се облече комплетно во црно, а особено внимание привлекоа нејзините брендирани хулахопки. Пејачката...
Радио Милева

Официјално стана милијардерка : „Форбс“ уште една Кардашијанка прогласи за најбогата – еве колку „тежи“ Ким

„Форбс“објави годишна листа на светски милијардери, а првпат на оваа листа се најде и славната Ким Кардашијан. Тие пишуваат и дека...