анабела атијас

Пронајдени се 65 резултати на тема „анабела атијас“
Радио Милева

Анабела и Луна очи во очи со Кија: Kоцкар го коментираше нивниот настап на „Задруговизија“ – еве што им порача

Кија Коцкар беше дел од жирото на синоќешното издание на „Задруговизија“ и сите го чекаа нејзиниот коментар на настапот на Луна и Анабела. Имено,...
Радио Милева

„Ја издржував Анабела четири години, таа е монструм од мајка“: Сестрата на Гаги откри што се случувало во домот на Атијас

Анабела Атијас не престанува да истакнува дека го издржалува поранешниот сопруг Гаги Ѓогани, дури и во моментите кога семејството и...
Радио Милева

Анабела низ солзи му кажа на Гаги:„Ова не е мое дете, таа е патолошки лажго и потребно и е лечење!“ (видео)

Анабела Атијас, по синоќешните скандали во „Задруга3“, се обиде да го натера поранешниот сопруг Гаги Ѓогани да ги „отвори очите“, раскажувајќи...
Радио Милева

Паднаа тешки зборови: Нова жестока кавга меѓу Анабела и Луна – „Манипулаторке една, предавничке“ (видео)

Откако во реалното шоу „Задруга 3“, Анабела истакна дека има трауми од луѓе во алкохолизирана состојба, повторно дојде до жестока кавга...
Радио Милева

Ѓоле изнесе скандалозни детали за Анабела: „Ги претепа ќерките кога дознале дека биле на роденден кај синот“, па раскажа и една случка од Македонија

Гаги Ѓогани, Анабела Атијас и Луна сега живеат под ист кров во реалното шоу „Задруга“ а во медиумите се шпекулира дека за тоа добиваат...