Радио Милева тажно

Смртен случај во семејството на Огњен Амиџиќ и неговата сопруга Мина

Смртен случај во семејството на Огњен Амиџиќ и неговата сопруга Мина

Водителот на ТВ Пинк Огнен Амиџиќ имаше смртен случај во семејството.

Почина таткото на неговата сопруга Мина Наумовиќ која неодамна го роди синот Перун.

Според информациите на Курир, Огњен моментално е со сопругата и целото внимание и го посветил на неа.

Како што пишуваат српските медиуми, Огнен ги откажал сите деловни обврски.

Со оглед на оваа тешка ситуација, водителот  решил  да биде со семејството во овие тешки моменти.

фото: printskrin/instgaram/callmenaumi

To top