Радио Милева секси кадар

Позната е по огромните природни гради кои често ги истакнува, а овој пат акцентот е на нејзиниот задник: Нивес Целзиус во танга покажа каков пливач е (видео18 +)

Позната е по огромните природни гради кои често ги истакнува, а овој пат акцентот е на нејзиниот задник: Нивес Целзиус во танга покажа каков пливач е (видео18 +)

Веќе пишувавме за тоа дека хрватската секс бомба и пејачка Нивес Целзиус (42) често е во теретана за да ја одржи совршената фигура.

Таа веќе ја има совршената фигура за лето, а своите облини им ги покажа на сите.

Нивес сега сподели кратка снимка од нејзиното пливање во базен, а можеме да видиме дека носи и танга костим за капење кој едвај прекрил нешто.

Расната хрватска убавица е позната по огромните природни гради кои често ги истакнува, а овој пат акцентот е на нејзиниот задник.

Жешките кадри по кои таа е позната не недостигаа ниту овој пат, а погледнете каква пливачка е таа:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius)

фото: printskrin/instagram/nivescelsius

To top