Радио Милева гас до даска

Мераци без крај: Тамара Тодевска има нова љубов, поинаква од која било досега (фото)

Мераци без крај: Тамара Тодевска има нова љубов, поинаква од која било досега (фото)

Ако помисливте дека Тамара Тодевска брзо решила да му откаже љубов на саканиот Лука, во случајов не се работи за тоа, туку за една друга и поинаква љубов.

Следбениците на пејачката на Инстаграм редовно ги гледаат објавите на Тамара со новиот миленик на четири тркала кој од неодамна го има.

Дали дебело искеширала или е партнерска соработка, засега е непознато, но она што се знае е дека Тамара е пресреќна зад воланот на новиот бел убавец „ Nissan Qashqai“, кросовер од SUV категоријата.

Ново момче, нов автомобил и гас до даска, адреналинот пуштен на најјако за нови предизвици и авантури.

Мириса на ново, мириса на љубов, звуците на омилената музика и Лука до себе – мераци на ниво.

Згора на се’ желба за да го светне во авто- перална има и Лука, за да ја поштеди саканата која само ги гледа и ужива во своите два љубови.

Едниот го вози, другиот го гали на совозачко, а двата ги љуби – посебно.

Нека е за убаво!

фото:Instagram printscreen/ tamaratodevska

To top