Радио Милева подготвена за плажа

Влажна и возбудлива: Марјана Станојковска во секси костим за капење ја отвори сезоната на сончање (фото)

Влажна и возбудлива: Марјана Станојковска во секси костим за капење ја отвори сезоната на сончање (фото)

Марјана Станојковска ја отвори сезоната на сончање. Лото девојката и инфлунсерка се одлучи да го искористи топлото време и да го облече костимот за капење уште веднаш, во првата прилика на отворено.

Марјана денот го поминала во базенот, навлажнувајќи го целото тело и акумулирајќи го секој сончев зрак за што подобро да се подготви за морето.

Таа ја крена главата за добро да се исонча, а градите ги истури во преден план пред мобилниот екран додека во позадина се слушаше само звукот на водата кој дополнително го зголеми апетитит на следбениците.

Дека се препуштила целосно покажа и со сталингот кој го  сними, а се забележува дека  накитот и очилата за сонце не ги вади и додека плива и ужива.

Марјана пред базенот се исправи како вистинска сирена во нејзин стил –  целосно елегантна,  сексапилна  и провокативна.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MARJANA STANOJKOVSKA (@marjanamay)

Сепак, внимателна да не дехидрира Марјана веднаш се фрли на освежителен коктел за да се хидрира и одвнатре, а дека е спремна за летната сезона нема сомнеж.

Па слободно подгответе се и вие за лето но и за елегантните  и провокативни бикини изданија на Марјана со кои таа и оваа сезона ќе провоцира и инспирира.

Фото: printskrin/instagram/marjanamay

To top