марјана станојковска

Пронајдени се 108 резултати на тема „марјана станојковска“
Радио Милева

Му кажа „да“ на… Со круна на главата и деколте на мегдан – Дали Марјана Станојковска го најде вистинскиот? (фото)

Згодна, шармантана, убава, професионална се само некои од епитетите кои може да се дадат на македонската водителка Марјана Станојковска. Марјана...
Радио Милева

Некаде помеѓу реалноста и фантазијата: Свадбената фотосесија на Лоба со сопругот е како разгледница од море со мирис на љубов (фото)

Корона пандемијата спречи многу двојки да ја направат својата свадбена веселба, а меѓу нив беа и Викторија Лоба и нејзиниот сега веќе...
Радио Милева

Кога Марјана Станојковска во жешко секси издание ќе седне зад воланот, таа е бајка од машката фантазија (фото)

22 септември е светскиот ден без автомобили, но кога Марјана Санојковска е зад воланот, тогаш може да се напрви исклучок барем за глетка. Иако...
Радио Милева

Лото извлекувањето остана без Марјана, а на нејзино место после една година пауза од пред камери се појави оваа колешка (фото)

Изминатиот викенд во Охрид се одржа 29- тото издание на фестивалот „Охрид Фест- Охридски трубадури“, а негови домаќини беа Марјана Станојковска...
Радио Милева

Најдолгите и најсекси нозе во куси тексас панталончиња – Марјана Станојковска или Андријана Јаневска (фото)

Кусите тексас панталночиња се вистински летен хит секоја топла сезона и тоа со години наназад. Ова безвременско тексас парче го носат...
Радио Милева

Марјана Станојковска во црно мини фустанче е ултра секси, а сите зумираат во нејзините долги нозе и бујните гради(фото)

Дури и оние кои не се чести играчи на Лото и игрите на среќа, знаат да се задржат на каналот кога се емитува, а за тоа е заслужна нашата...
Радио Милева

И ова лето Марјана прва се соблече: Стартот на летото не и се погоди на лото девојката, ама затоа можеби има нешто, по што ова лето ќе го памти? (ФОТО)

Летото уште не почнато, а познатите македонски лица, или барем дел од нив, поитаа први да го покажат своето змиско тело-вретено во бикини....
Радио Милева

Ваква нога во секси поза не се гледа секој ден: Марјана Станојковска ги „поремети“и мажите и жените (фото)

Се вели дека кога нешто е убаво, шета е да не се види, а за нашата популарна Лото девојка Марјана Станојковска тоа е девиза по која самоуверено...
Радио Милева

Каролина, Елена Ристеска, Калиопи, Марјана Станојковска, Алачки, Лозано, Кајмакоски….вака ќе изгледаат на стари години (ФОТО)

Современиот свет и технологијата во 21 век со себе носат многу новитетити и напредок кога станува збор за социјалните мрежи. Така, на...