Радио Милева пејачката е јасна

Цеца се огласи по тврдењето дека Анастасија повторно е бремена: „Претпоставувам дека како мајка …“

Цеца се огласи по тврдењето дека Анастасија повторно е бремена: „Претпоставувам дека како мајка …“

Цеца Ражнатовиќ пред снимањето на новата емисија „Ѕвездите на Гранд“ беше прашана за наводната бременост на нејзината ќерка Анастасија, бидејќи пред неколку дена се шпекулираше дека таа повторно е  трудна.

– Озборувања! Претпоставувам дека како мајка прва би дознала дека е бремена… – низ насмевка одговорила Цеца.

Таа ја коментираше и љубовта на нејзиниот син Вељко кон животните, бидејќи има неколку кучиња.

Неговиот татко многу ги сакаше животните и мислам дека таа љубов ја наследил од него, особено кон кучињата. Чуваше тигар (се смее), што да ви кажам… – рекла Цеца.

Таа истакнува дека нема свое домашно милениче.

– Богдана има малтезер, сестра ми Померанец, јас немам. Тоа бара грижа, немам време. И, сега, да земам животни, да ги чува некој друг и да страда животното, не ми паѓа на памет. Имам внуци – истакнала Цеца за Гранд.

Фото: printskrin/instagram

 

To top