тренинг

Пронајдени се 25 резултати на тема „тренинг“
Радио Милева

Водителката Сања Маринковиќ ги воодушеви сите со своите фотографии, а овој спорт е нејзината страст! (фото)

Сања Маринковиќ неодамна ја отвори новата сезона на своето шоу „Магазин ин“ и призна дека е подготвена за нови работни победи. Водителката...
Радио Милева

Борко Ристовски покажа како им успева семејната идила – постарото синче е бато за пример (фото+видео)

Нина, сопругата на ракометниот голман Борко Ристовски, пред повеќе од 15 дена се породи по втор пат и на свет донесе девојче на кое родителите...
Радио Милева

Никогаш послаба: Каја Остојиќ ја покажа својата витка линија и затегнато тело, па ја прашале – „Зошто си сама?“ (фото)

По напорниот тренинг, убавата Каја објави неколку селфи фотографии и ја покажа својата витка линија и затегнато тело. Пејачката Катарина...
Радио Милева

Држете се, ова е опасно: Видеото е прегледано пола милион пати за половина час – жешката водителка вежба во бикини, а глетката е боли глава (видео)

Презентерката на временска прогноза сподели снимка од својот тренинг во бикини со своите следбеници! Аргентинската водителка Марија...