разговор

Пронајдени се 13 резултати на тема „разговор“
Радио Милева

Мислеше дека не ја снимаат: Мајката на Кија Коцкар откри дека нејзината ќерка повторно влегува во „Задруга“ (видео)

Надица Зељковиќ е моментална учесничка во четвртата сезона на реалното шоу „Задруга“, додека првата сезона ја одбележа нејзината...
Радио Милева

Пејачката Јана Тодоровиќ проговори за конфликтот со колешките: „Сека ми ја украде песната, а Стоја престана да ми се јавува“

Српската пејачка Јана Тодоровиќ не е во добри односи со колешките Сека Алексиќ и Стоја Новаковиќ. Иако избегнува озборувања и кавги,...