прошетка

Пронајдени се 16 резултати на тема „прошетка“
Радио Милева

Синот прооде, Александра Пријовиќ излезе надвор со мајка и да го прошета… ама не малечкиот Александар, туку некого друг (ФОТО)

 Александра Пријовиќ не може да се види често надвор, па откако медиумите ја фатија на прошетка, за нејзините обожаватели тоа беше вистинско...
Радио Милева

Каја Остојиќ на шумска прошетка: Во зелено мини фустанче, пејачката начека момент, така секси облечена да се вклопи во пролетниот амбиент (ФОТО)

На пејачката Катарина Каја Остојиќ и здодеа карантинот, па реши малку да излезе од дома.  По се’ изгледа  на неа изолацијата продуктивно...
Радио Милева

Сандра – Африка сакајќи да се пофали со новата тетоважа, ја покажа „обилната грамажа“ на она сето, што цврсто и стои во деколтето (ВИДЕО)

Пејачката Сандра Африка како и речиси сите дами на естрадата секојдневно се грижи за својот изглед. Таа повремено своите следбеници...
Радио Милева

Кате и Трајче од „Соната“ јавно ја покажаа ќеркичката: Семејството по прошетката – на пауза… за некого за пиење, за некого за спиење! (ФОТО)

Пејачката и клавијатуристот на велешката фолк група „Соната“, Катерина Брезева и Трајче Бондиков можеби го држеа македонскиот рекорд...
Радио Милева

Три генерации: Катарина Ивановска позираше заедно со мајка си и својата мала наследничка, ќеркичката Кира (фото)

Според некои традиционални сфаќања, новороденото бебе не се изнесува од дома 40 дена, а потоа му се пее молитва во црква кога ќе биде подготвено...
Радио Милева

Папарацо: Катарина Ивановска во опуштено издание на прошетка со ќерката во Скопје – вака изгледа по породувањето (фото)

Македонскиот модел Катарина Ивановска пред повеќе од една недела се породи и по вторпат се реализира во улогата на мајка. Имено, Катарина...
Радио Милева

Сашко Коцев ретко споделува приватни моменти, а овој пат направи исклучок: Познатиот актер на прошетка со ќерката (фото)

Актерот Сашко Коцев во октомври 2018 година стана татко, тој и неговата сопруга Смиљана станаа родители на нивната ќерка Јоана. Тој во...
Радио Милева

На претпразнична прошетка низ Барселона: Борко и Нина блескаат посилно и од новогодишната елка! (ФОТО)

Божиќните и новогодишните празници се доба кога секој град, неговиот центар, плоштади се украсени, накитени, осветлени… Особено големите...