односи

Пронајдени се 25 резултати на тема „односи“
Радио Милева

Ќеркичката на Богдан Срејовиќ, момчето на Цеца, опчинета од својот очув Саша Ковачевиќ кој почна да ја нарекува свое дете: Јавноста поделена, дали биолошкиот татко ќе реагира?

Домашната јавност знае дека Саша Ковачевиќ и е партнер на бившата српска мисица  Зорана Тасовац, како и дека нејзината ќерка Искра,...
Радио Милева

Беа во „војна“ во „Ѕвездите на Гранд“: Вики Миљковиќ откри во какви односи е со Карлеуша откако го напушти музичкото шоу

Беа во „војна“ во „Ѕвездите на Гранд“: Вики Миљковиќ откри во какви односи е со Карлеуша откако го напушти музичкото шоу Вики Миљковиќ...
Радио Милева

По објавата на Анастасија Ражнатовиќ за односите со Александра Пријовиќ, се огласи и Прија: „Би и пеела на свадба!“ (ФОТО)

Откако се прочу дека „паднало“ смирувањето меѓу Александра Пријовиќ и Анастасија Ражнатовиќ, нема кого не го интересира какво е возобновеното...
Радио Милева

Познат српски хармоникаш за односот на Саша Поповиќ и Лепа Брена во „Слатки грех“: Најубавите фустани и појадок в кревет за пејачката

Српскиот „Курир – Старс“ прв напиша дека Лепа Брена и Саша Поповиќ биле „блиски“ за времето на „Слатки грех“, а еден познат хармоникаш...
Радио Милева

По тешката трагедија што ги снајде, еве какви се односите на семејствата на трагично починатите Ксенија Пајчин и Филип Каписода (ФОТО)

Ксенија Пајчин на 16 март 2010 година, беше убиена во нејзиниот стан од нејзиното тогашно момче, Филип Каписода, кој потоа изврши самоубиство. Починатата...
Радио Милева

Ана Марија има што да сподели со јавноста: Запознајте ја секси советничката на новата министерка за финансии (ФОТО)

Фотографии од Ана Марија Макеска која е советничка на министерката за финансии, Нина Ангеловска попладнево ги преплавија социјалните...