мускули

Пронајдени се 22 резултати на тема „мускули“
Радио Милева

Јашар Ахмедовски е познат по својот неверојатен талент, но сега сите зборуваат за неговите жешки фотографии (фото)

Пејачот Јашар Ахмедовски (58) е многу активен во теретана, а на социјалните мрежи не се колеба да ги покаже резултатите од напорната работа,...
Радио Милева

Брутална трансформација на српскиот пејач: Фотографијата на Саша Ковачевиќ од соблекувалната ќе ве остави без здив (фото)

Пејачот Саша Ковачевиќ (37) многу се грижи за својот изглед, а судејќи по телото изгледа како да не излегува од теретана. Саша низ годините...
Радио Милева

Она што многу жени не го можат седејќи, Карлеуша го може и стоејќи: Задница со мускулна контракција до перфекција (ВИДЕО)

Јелена Карлеуша сподели нова брутална фотографија  и видеоклипче на својот Инстаграм профил, со што буквално ги остави без текст, ...
Радио Милева

Се соблече Милан Калиниќ и покажа колку е брутално секси – Жените „одлепија“ како изгледа во петтата деценија (фото)

Актерот и водител Милан Калиниќ на 49 години изгледа подобро од многу помлади колеги, а познато е дека одлично се грижи за своето тело....
Радио Милева

Брутано секси: Разголениот Саша Ковачевиќ ги спушти мокрите гаќички за капење и ги остави обожавателките со подзинати усти (фото)

Српскиот пејач, Саша Ковачевиќ со една фотографија го „запали“ Инстаграм. Имено Ковачевиќ покрај многубројните хитови кој ги испеа...
Радио Милева

Знае каков фраер има покрај себе: Момчето на Цеца на фотографија од теретана ги покажа стегнатите мускули (фото)

Откако Богдан Срејовиќ е во врска со најголемата фолк ѕвезда Цеца Ражнатовиќ се следи секој негов чекор и објава на социјалните мрежи. Последните...
Радио Милева

Актерот кој беше познат како буцко со своите 225 килограми, денес е друг човек кој не би го препознале (фото)

Актерот Итан Супле, инаку најпознат по сериите „Моето име е Ерл“ и филмот „Сеќавајќи се на титаните“, беше препознатлив како симпатичен...
Радио Милева

Го покажаа резултатот од вежбањето: Tијана Дапчевиќ и Снеже Велков се пофалија со мускулите (фото)

Пандемијата со коронавирусот можеби пред некое време ги затворија салите и теретаните за вежбање, но тоа не ги спречи  луѓето да вежбаат. Оние...
Радио Милева

Од буцка до топ женска: Ана Николиќ се прошета низ град со гол стомак и се пофали со оцртаните мускули (фото)

Пејачката Ана Николиќ беше мета на бројни коментари заради својот изглед,односно вишокот килограми со кои долго се бореше, а сега објави...
Радио Милева

Карлеуша го покажа совршениот „челичен“ стомак, а на тоа не можеа да премолчат Јелена Розга и Тијана Дапчевиќ (фото)

Јелена Карлеуша ја доведе линијата до совршенство, така што нејзиното тело сега е во топ форма како пред бременоста со нејзинта постара...
Радио Милева

Во „Ѕвездите на Гранд“ беше срамежлив и повлечен, а сега Мартинијан Кириловски се соблече и ги покажа мускулите (фото)

Мартинијан Кирловски учествуваше неколку сезони во регионалното музичко шоу „Ѕвездите на Гранд“. Тој важеше за повлечен и срамежлив,...