критики

Пронајдени се 31 резултати на тема „критики“
Радио Милева

„Доволно ги хранев и облеков другите!“- Александра Суботиќ најде нов начин да заработи, но набрзо стана мета на критики (фото)

Поранешната задруга Александра Суботиќ најде нов начин да заработи, продавајќи облека што повеќе не ја носи. Пред три дена Александра...
Радио Милева

Јована Јеремиќ со една фотографија ги провоцираше сите: „Претеруваш со фотошоп, избриши ја веднаш“ (фото)

Водителката Јована Јеремиќ постојано го привлекува вниманието на јавноста, а така беше и сега кога поради фотографијата што ја објави...
Радио Милева

Модна катастрофа: Изгледот на Џенифер Лопез предизвика лавина реакции – еден детаљ уништи се’ (фото)

Модните критичари се согласуваат дека Џенифер Лопез ретко има модни испади, а често е и совршено стилизирана. Џенифер толку често избира...
Радио Милева

Светски познатиот пар јавно се препушти на страстите: Кортни Кардашијан и нејзиниот сопруг Тревис Баркер флертуваа пред сите (фото)

Кортни Кардашијан (43) и нејзиниот сопруг Тревис Баркер (46) постојано изненадуваат и оставаат многумина во шок со своето однесување. Откако...
Радио Милева

Марта Савиќ и Миле Китиќ заедно во јавноста: Пејачката откри за што се расправаат, а тој веднаш реагираше! (фото)

Пејачот Миле Китиќ и неговата сопруга, пејачката Марта Савиќ беа на концертот на Зорица Брунцлик. Ова е вистинско изненадување за јавноста,...
Радио Милева

Ѓорѓе Давид одговорите на осудите за неговите критики во „ЅГ“: „Не бараме девојки кои јадаат хамбургери“

По дисквалификацијата на Вања Кнежевиќ во „Ѕвездите на Гранд“ во еден момент во центарот на вниманието се најде и пејачот Ѓорѓе Давид...
Радио Милева

Милан Станковиќ со шокантна изјава: „Не е важно што вакцинирате умираат, туку да ги броиме “силуваните“ поради нивна слава“

Пејачот Милан Станковиќ со својата изјава на Твитер за вакцинираните од коронавирус и оние кои тврдат дека се силувани ја изненади...
Радио Милева

Koртни Кардашијан ја потврди врската со тапанарот, а фановите и порачаа: „Твојот маникир е поубав од него“

Американската реалити ѕвезда Кортни Кардашијан на социјалните мрежи  ја потврди својата врска со тапанарот Травис Баркер. Имено, славната...
Радио Милева

Милица Павловиќ првпат во својата кариера наиде на жестоки напади и критики: „Ќе го издржам ова, јас можам да се погледнам во очи“

Младата пејачка Милица Павловиќ првпат во кариерата се соочува со напади, па дури и навреди и се тоа поради една сцена во новиот спот. Имено,...
Радио Милева

„Задникот ти е двапати поголем од пред короната“: Згодната манекенка ја нападнаа поради фотографија од одмор

Сара Сампајо е една од најпопуларните модели денес, а позната е и како Ангелот на Викторија, а неодамна на социјалните мрежи се пофали...
Радио Милева

Теодора Џехверовиќ позираше по долна облека меѓу животни, фановите ја „плукнаа“: „Гола меѓу овци, без стил и смисла“

Популарната пејачка Теодора Џехверовиќ објави сет од неколку фотографии на кои позира во провокативна долна облека, а околу има животни. Имено,...