јавност

Пронајдени се 47 резултати на тема „јавност“
Радио Милева

Долго време ја криеше од јавноста: Бившиот маж на Лидија Вукиќевиќ е во врска со оваа доста помлада убавица (фото)

Поранешниот сопруг на Лидија Вукиќевиќ, Митар Мркел, директорот на ФК „Црвена ѕвезда“ со години е во емотивна врска со доста помлада...
Радио Милева

Водителката Цеце Тодосовска без предрасуди го доеше бебето во јавност: „Овие моменти не би ги менувала за ништо на светот“

Цеце Трајковска Тодосовска која публиката ја памети по Утринската програма на ТВ Телма, пред речиси два месеци се породи. Имено, Цеце...
Радио Милева

По долго време видени заедно во јавност: Душко Тошиќ славеше роденден, a Kaрлеуша не ја тргаше насмевката од лицето (фото)

Во регионалните медиуми долго време се шпекулира за бракот на познатата пејачка Јелена Карлеуша и Душко Тошиќ. Често се пишуваше дека...
Радио Милева

Огнен Здравкоски првпат се огласи до јавноста по смртта на неговиот вујко Зоран Џорлев: „Тој беше најпрекрасниот човек што го познавав во мојот живот“ (видео)

Македонскиот виолинист, музичар и професор Зоран Џорлев почина пред речиси две недели поради последици од коронавирусот. Џорлев беше...
Радио Милева

Филип Ѓукиќ и Наташа Радан беа интимни, а пијаниот Филип ја прекина жешката акција, стана и уринираше среде соба врз елката ( ВИДЕО 18+)

Филип Ѓукиќ, кога ќе се напие малку повеќе, едноставно не може да се контролира и не размислува ни за што, а камо ли за манири на добро...
Радио Милева

Принцот Вилијам во јавност покажа нежност кон Кејт Мидлтон, а нејзината реакција сите ги зачуди (видео)

Војвотката од Сасекс, Кејт Мидлтон и принцот Вилијам неодамна направија хуманитарна акција со која ја разубавија новогодишната еуфорија...
Радио Милева

Нова с*кс афера ја тресе српската естрада: Слоба Радановиќ е во врска со Дара Бубамара? Пејачот се пофалил каква е во кревет неговата колешка

Дара Бубамара (43) и Слоба Радановиќ (29) се во љубовна врска, пишува српскиот портал „Информер“.  Фолк ѕвездата и нејзиниот помлад колега...