изјава

Пронајдени се 15 резултати на тема „изјава“
Радио Милева

Во живо на утринската ТВ програма: Проф. д-р Бумбаширевиќ, хирургот кој и ја спаси раката на водителката со сите детали (ВИДЕО)

Проф. Д-р Марко Бумбаширевиќ кој ја оперираше водителката Деа Ѓурѓевиќ која беше тешко повредена во четвртокот, утринава во живо на...
Мегафон

Изјавата на Столе Стоилов: „Македонија за мене секогаш ќе биде Македонија“ – најчитана на Балканот во јануари

Популарниот специјализиран сајт за ракомет „Балкан Хендбол“ денеска ги објави нивните бројки за посетеност во месец јануари и кај...
Радио Милева

Еве каква забелешка има сватот на Цеца во врска со веридбата на неговата ќерка Богдана и Вељко: „Не го испочитуваа редот, ама ги поддржав… да не им расипувам“!

Вељко Ражнатовиќ, синот на српската фолк дива Светлана Цеца Ражнатовиќ, ја вери неговата девојка Богдана Родиќ на интимна вечера на...