ирена спировска

Пронајдени се 42 резултати на тема „ирена спировска“
Радио Милева

Ирена Спировска важи за една од најзгодните водителки, а сега проговори за пластичните операции: „Немам правено интервенции, немам вештачки исцртани веѓи, вештачки нокти, трепки“

Водителката Ирена Спировска важи за една од најзгодните водителки на нејзините години, а се тоа благодарение на нејзината физичка активност. Имено,...
Радио Милева

И Ирена Спировска замина на плажа: Водителката и нејзиниот партнер спасот од горештините го бараат на оваа дестинација (фото)

Летните сезони и одмори се во полн ек, а познатите дами од естрадата уживаат на плажа, покрај езеро, море, раскомотени во бикини и ги покажаа...
Радио Милева

Ирена Спировска на „Прв до врв“ се разголе во краток топ и покажа дека има „камен“ тело како тинејџерка (фото)

Изминатиот викенд во Скопје се одржа деветтото издание на настанот „Прв до врз“ кој го организира здружението за спорт и рекреација...
Радио Милева

Ирена како… не, Џеј Ло како Ирена Спировска: И светот „краде“ од нас или латино ѕвездата само има ист вкус како македонската водителка? (ФОТО)

Едната светска музичка ѕвезда, другата домашна ТВ ведета… Едната латино, другата македонска убавица. Едната популарна светска пејачка...
Радио Милева

Ирена Спировска пред камери ги разголи долгите и витки нозе, а коментарите за еден детаљ не престанаа да се редат (фото)

Секоја припадничка на понежниот пол, особено оние што се појавуваат пред камери, се трудат да изгледаат совршено. Избор на комбинација,...
Радио Милева

И помладите да и позавидат на затегнатото тело со мускули: Ирена Спировска на Водно се рекреираше во минијатурна спортска облека (фото)

На велосипед, параглајдер, кајак, само со пешачење и искачување врвови – вака адреналински живее ТВ водителката Ирена Спировска. Во...