грешка

Пронајдени се 13 резултати на тема „грешка“
Радио Милева

Во првата епизода од продолжението на долгоочекуваната серија „Сенки над Блаканот 2“, се поткрадна недопустива грешка (ВИДЕО)

Долгоочекуваната прва епизода од втората сезона на „Сенки над Балканот“ вчеравечер, 11 ноември 2019 ги привлече гледачите од целиот регион крај...
Радио Милева

По скандалот со химната, Тамара ги откажа концертите во Охрид и Прилеп: „Грешката при изведбата прерасна во вистински пекол!“

Tамара Тодевска ги откажува своите настапи закажани за во Охрид и Прилеп. Оваа нејзина одлука следува откако наиде на остри реакции...