гранд

Пронајдени се 151 резултати на тема „гранд“
Радио Милева

Цеца ги прошета разголените гигантски гради: Енормната силконска предница на фолк дивата ја фрли во сенка чантата од 3.000 евра (ФОТО)

Фолк ѕвездата Цеца Ражнатовиќ се појави на снимањето на новата емисија од шоуто „Ѕвездите на Гранд“ во никогаш попровокативно издание. Цеца...
Радио Милева

После продажбата на „Гранд“ дојде време нештата да станат појасни: Боба Живоиновиќ открива – „ Се’ се правеше со мои пари“

Кумовите и семејни пријатели Поповиќ и Живојиновиќ минатото лето решија да го продадат „Гранд“. Оттогаш многу се пишуваше за тоа кој...
Радио Милева

Ни Злата, ни Сузана, туку оваа позната фолк пејачка му била голема симпатија на Саша Поповиќ: Оддамна е мажена и за неа не зборува! (ФОТО)

Познато е дека Саша Поповиќ беше најголемиот заводник на естрадата, пред да се скраси покрај сопругата Сузана Јовановиќ. Сепак, малкумина...
Радио Милева

Вака изгледаше Селма Бајрами кога за прв пат се појави на Пинк: Саша Поповиќ не можеше да одолее на нејзината убавина, па прописно ја измерка русокосата пејачка (ВИДЕО)

Пејачката Селма Бајрами и покрај тоа што не е меѓу помладите фолк ѕвезди и  денес важи за една од најзодните, најатрактивните и најсексапилните...
Радио Милева

Откако го продаде „Гранд“, Саша Поповиќ влезе во уште попрофитабилен бизнис, кој нема врска со естрада

Откако пред неколку месеци ги продадоа своите акции во „Гранд“, Сузана Јовановиќ и Саша Поповиќ започнуваат нов бизнис. „Купија неколку...
Радио Милева

Знаат како со парите: Саша Поповиќ и Сузана Јовановиќ милионите од продажбата на Гранд ги вложуваат во нов бизнис

Откако пред неколку месеци го продадоа Гранд, Саша Поповиќ и Сузана Јовановиќ започнуваат нов бизнис, пишуваат српските медиуми. Познато...
Радио Милева

По она што Теа Стошевска го покажа, се вртеше половина плажа: Цицлестата „Гранд кокона“ ги собра машките погледи и во Барселона (ФОТО+ВИДЕО)

Летото е при крај. Остануваат само уште неколку дена до крајот на најжешката сезона во годината, па атрактивната пејачка, учесничка...
Радио Милева

Паметно ги вложуваат парите од продажбата на „Гранд“: Саша Поповиќ и Сузана Јовановиќ купуваат два стана во елитна населба во Белград

Саша Поповиќ и Сузана Јовановиќ купуваат два стана во елитна населба во Белград. Директорот на „Гранд“ и неговата сопруга наводно...
Радио Милева

Пред да се омажи презентираше временска прогноза, а сега е на големата блескава сцена: Знаете ли на која атрактивна ТВ водителка Лепа Брена и е кума? (ФОТО)

Иако таа е една од најатрактивните српски водителки,  само малкумина знаат интересни детали од нејзиниот приватен живот. Имено, малкумина...
Радио Милева

Сексапилната водителка на „Ѕвездите на Гранд“ пред да се појави на ТВ, се појавувала на филм: Малкумина знаат дека Сања Кужет била глумица?! (ФОТО)

Водителката Сања Кужет со години плени на сцената „Ѕвездите на Гранд“, а само малкумина знаат со што се занимавала пред да застане...
Радио Милева

Драгана Катиќ проговори за своите почетоци: „Саша Поповиќ не сакаше да ме вработи бидејќи бев дебела“

Водителката Драгана Катиќ во својата исповед откри зошто по раѓањето на нејзините близнаци одлучила да ја напушти сигурната работа. Драгана...
Радио Милева

Милица Тодоровиќ проговори за третманот во „Гранд“: Поповиќ ми беше како татко, со Брена немав никакви релации (ФОТО)

Пејачката Милица Тодоровиќ присуствуваше на прославата по повод продажбата на „Гранд“, каде што славеше заедно со Саша Поповиќ и Лепа...
Радио Милева

По продажбата на Гранд, Саша Поповиќ останува во „Ѕвездите на Гранд“, а еве колку ќе изнесува неговата месечна плата

Лепа Брена и Саша Поповиќ го продадоа „Гранд“, а од продажбата заработија 30 милиони евра, пишуваат српските медиуми. По тој повод, тие...
Радио Милева

Лепа Брена и Поповиќ славеа за продажбата на Гранд: Ја собраа српската естрада, а Боба ги китеше музичарите (видео)

Саша Поповиќ и Лепа Брена вчера во еден белградски ресторан славеа за продажбата на „Гранд“. На забавата присуствуваа нивните пријатели,...