фотосесија

Пронајдени се 148 резултати на тема „фотосесија“
Радио Милева

Ана Кораќ го облече бебето во најнова мода: Синот на старлетата има само седум дена, а веќе е подготвен за фотосесија (фото)

Старлетата Ана Кориќ неодамна се породи, а и покрај тоа што нејзиниот син има само една недела, таа веќе го облекува по најнова мода....
Радио Милева

Каролина е како нагазна мина: Само еден поглед на разголената интима на српската старлета и нема да ви остане многу што да бирате… сигурно ќе „експлодирате“ (ФОТО)

Атрактивната и провокативна српска старлета и модел Каролина одново ја сподели својата интима на Инстаграм. Овој пат во уште една ултрапровокативна...
Радио Милева

Бугарската освојувачка на титулата „Мис силикон“ во жешка фотосесија: Јасмина Стоичкова – „пиштол гола“! (ФОТО)

Минатогодишната освојувачка на титулата Мис силикон во соседна Бугарија, старлетата Јасмина Стоичкова, сними нова фотосесија.Убавата...
Радио Милева

Теодора Џехверовиќ во „еротска ноќна прошека“ само по секси долна облека: Штом еднаш вака разголена ја видите, пејачката уште долго нема да ви излезе од мислите (ФОТО+ВИДЕО)

Теодора Џехверовиќ е неретко мета на критики на поедини душегрижници поради предизвикувачкиот и секси стајлинг кој го носи на нејзините...
Радио Милева

Надвор е камен ладно, ама на Инстаграм врие од жешката Сања Барби: Спуштени фармерки, танга боди и поглед кој ја буди машката фантазија (фото)

Фолк пејачката Сања Цинцева-Барби реши да ја разбие јануарската монотонија со секси фотосесија за која избра вистински период по турбо...
Радио Милева

По примерот на славните: Бремената сопруга на Борко Ристовски пред породување позираше по долна облека (фото)

Принцезата на ракометниот голман или попознат како министерот за одбрана, Борко Ристовски и ноговата сопруга Нина, само што не дошла...
Радио Милева

Сопругата на Борко Ритовски само што не се породила: Нина позираше во тесно фустанче со стомак до заби (фото)

Принцезата на ракометниот голман или попознат како министерот за одбрана, Борко Ристовски и ноговата сопруга Нина, само што не дошла...
Радио Милева

Сара Мејс и Димитар во еротско издание со жешка предигра пред камери – тие се се’ само обична двојка не (фото)

Позната брачна двојка Сара Мејс и Димитар Атанасовски се дел од најновата кампања на познат бренд за кој неодамна позираа по пижами,...
Радио Милева

Милена Антовска некогаш со сериозен поглед кој убива, а денес заводлива со гол стомак и длабоко деколте кое буди страст (фото)

ТВ водителката од утринската емисија „Здраво Македонијо“, Милена Антовска – Станковска многу често знае на своите следбеници и...
Радио Милева

Мама и Сара во новогодишна честитка како од бајка: Водителката Александра и наследничката ја заокружуваат годината со магичен фото спомен (фото)

Крајот на месец декември е резервиран за заокружување на годината, сумирање на впечатоците и извлекување на заклучоци од искуствата...
Радио Милева

Пустинска роза: Анастасија Ражнатовиќ ги излуди девојките со стајлингот за фотосесија среде пустина (фото+видео)

Пејачката Анастасија Ражнатовиќ деновиве престојува во Катар каде за Србија на Мундијалот настапува нејзиното момче Немања Гудељ. Покрај...
Радио Милева

Сара Мејс иако тазе породена се сликаше разголена, па го возбуди Инстаграм, ама најмногу и некој друг – нејзиниот сопруг! (ФОТО)

Македонската харфистка и пејачка Сара Мејс како што е веќе познато неодамна се породи и стана мајка по втор пат. Обично некое време по...
Радио Милева

На кој подобро му стои – на Сара Мејс или на Димитар, всушност на тој што краде или на оној што е ограбен? (фото)

Начиниот на облекување или стилот е индивидуална работа, а со денешните модни тенденции границата меѓу машката и женската облека е...
Радио Милева

Македонската „Гранд ѕвезда“ се соблече и позираше во секси долна облека: Андријана Петерушовска како од еротска насловница го најави своето учество на „Макфест“ (ФОТО)

По завршувањето на напорната сезона и успехот со пласманот во најпознатотот регионално музичко талент шоу, македонската „Гранд“ ѕвезда ...
Радио Милева

Александра Накова го испрати летото на плажа со фотосесија: Атрактивната Македонка како секси Амазонка (ФОТО)

Македонскиот модел и горда сопственичка на бутик за женска облека во родната Гевгелија, Александра Накова покажа дека и ова лето е во...
Радио Милева

„Јелена ме предупреди“: Фотографот кој ја правеше првата фотосесија на Атина Тошиќ открива како се однесувала на снимањето

Фотографиите на Атина Тошиќ сè повеќе ги преплавуваат социјалните мрежи бидејќи нејзините години забрзано влегуваат во тинејџерската...