дует

Пронајдени се 25 резултати на тема „дует“
Промотер

Пријател, другар или брат… Ален Хасановиќ преку дует песна ја праша Белма Карсиќ – „Ко сам ја теби сад?“ (ВИДЕО)

Ексклузивците на  “Гранд продукција”, Ален Хасановиќ и Белма Карсиќ го претставија својот втор дует, насловен  “Ко сам ја теби сад”. Откако...
Радио Милева

Џани и Тамара Ѓуриќ во дует: Старлетата седната на иста столица со пејачот, меша како „миксер“! (ВИДЕО)

Дуeтот на новопечената пејачка, старлетата  Тамара Ѓуриќ и фолкерот Радиша Тајковиќ -Џани ја здогледа светлината на денот. Тие ја претставија...