Радио Милева фризерска возбуда

Тамара Бојаниќ отиде на фризер, ама никој не ја гледаше во фризурата: На сите им беше многу поинтересен одразот во огледалото во подножјето на меѓуножјето (ВИДЕО)

Тамара Бојаниќ отиде на фризер, ама никој не ја гледаше во фризурата: На сите им беше многу поинтересен одразот во огледалото во подножјето на меѓуножјето (ВИДЕО)

Ѕвездата на контроверзната апликација за возрасни „Онли фанс“  и некогашна тсрпска тенисерка Тамара Бојаниќ наводно не се грижи за негативните коментари.

Имено, поранешната тенисерка се снимала во фризерски салон, во предизвикувачкото издание. Додека и ја виткаат косата Тамара има навика да ги прекрстува нозете во стилот на култната сцена на Шерон Стоун од филмот „Основен инстикт“, каде во одразот на огледалото дефинитивно сите повеќе гледаат во нејзиното голо меѓуножје, отколку во мајсториите на фризерката додека и’ ја прави или откако веќе и ја направила новата фризура.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by TAMARA BOJANIC (@tammbojanic)

Обожавателите видно возбудени и пресреќни, хејтерите во своите негативни коментари, намуртени и бесни.

Тамара без многу да се заморува, им испрати само кратка и јасна порака на овие вторите:

„Не слушам хејтери!“… Ла, ла, ла, ла ла…“ – им порача Тамара додека си „ја сликаше“ својата… фризура!

 

View this post on Instagram

 

A post shared by TAMARA BOJANIC (@tammbojanic)

Фото: Инстаграм/tammbojanic

To top