фризер

Пронајдени се 13 резултати на тема „фризер“
Радио Милева

Татјана Лазаревска му честиташе годишнина на својот фризер со песна, а тој и направи иста фризура како на… неговиот партнер! (ФОТО+ВИДЕО)

Поминаа неколку години откако македонската фолк пејачка и брачна двојка Татјана Лазаревска – Новица Василевски се преселија да...
Радио Милева

Фризерот на Цеца и Анастасија се огласи со предупредување, а еве каква е ноговата состојба откако е позитивен на корона

Стеван Радивојевиќ на јавноста и е познат како фризерот на Анастасија и Цеца Ражнатовиќ. Тој на својот профил на Инстаграм напиша дека...
Радио Милева

Естрадата во паника: Фризерот на Цеца и Анастасија кој беше на прославата во нејзиниот дом е позитивен на корона

Стеван Радивојевиќ кој сите го знаат како фризер на Цеца и Анастасија Ражнатовиќ објави дека е позитивен на коронавирус. Тој беше на...
Радио Милева

Татјана Лазаревска е среќна жена: Дами, ќе и позавидите каков третман добива од сопругот Новица во време на корона (фото)

Брачното фолк дуо, Татјана и Новица, неодамна во една утринска емисија открија дека ситуацијата со коронавирусот во Австралија каде...
Радио Милева

Предизвикот да се споделуваат фотографии од детството го прифатија и естрадните личности – најмногу жените, а само еден маж ги разбира.. еве кој и зошто?! (ФОТО)

Животот во изолација од короначунмата сите не затвори дома. И познати и непознати и славните и популарни јавни фаци и обичните луѓе…...