хејтери

Пронајдени се 7 резултати на тема „хејтери“
Радио Милева

Во „Ѕвездите на Гранд“ ја критикуваа поради вишокот на килограми, а сега Ивона Јовановиќ се соблече во бикини и прати моќна порака

Во претходните две сезони во регионалното музичко шоу „Ѕвездите на Гранд“ учествуваше и кумановката Ивона Јовановиќ. Ивона со својот...
Радио Милева

Не остана должна: Пинк им одговори на „хејтерите“ кои ја нападнаа поради една фотографија со нејзиниот син

Наместо да ужива во својот одмор, Пинк поради една фотографија се најде во проблем. Таа на „Инстаграм“ објави фотографија на која нејзиниот...
Радио Милева

Бугарската пејачка се појави во живо во „Големиот Брат“, а хејтерите ја исплукаа: „Андреа, си го заборавила фотошопот дома!“ (ФОТО)

Фолк пејачката Андреа направи уште еден обид да се заштити себеси од цунамито навредливи коментари  што ја поплави откако учествуваше...
Радио Милева

Анастасија Ражнатовиќ има многу фанови, но и такви што не ја сакаат – еве што им порача на „хејтерите“

Ќерката на Цеца ражнатовиќ, Анастасија, стекна голем број фанови како наследничка на славната фолк дива, но и како пејачка чиј прв сингл...
Радио Милева

Весна-Бејби ги прозва лицемерите, мрчаторите, хејтерите, сеирџиите, потсмевачите… на Фејсбук: Воопшто не ме зачудува лошотијата и “храброста” зад тастатура!.

По завчерашниот инцидент, кога во предвечерието на празникот Свети Никола автомобилот на познатата македонска актерка и радио и...