Радио Милева добра...

Стојне Николова иако изгледа топ, наскоро ќе ја запознаете подобро… и тоа како многу „Лоша“! (ВИДЕО)

Стојне Николова иако изгледа топ, наскоро ќе ја запознаете подобро… и тоа како многу „Лоша“! (ВИДЕО)

Ако до сега македонската фолкерка Стојне Николова важеше за природна, експлозивна, полна со енергија… отсега, може да се забележат уште едн куп промени кај неа. Струмичката пејачка станува се поатрактивна и посекси, особено кога се гардеробата, а и комплетниот имиџ во прашање.

Иако отсекогаш била слабичка и со манекенски пропорции, но сега Стојнето и тоа како умее да ја истакне сета своја привлечност, женственост, сексапил… што ја прави неодоливо посакувана и пожелна.

Кусите фустанчиња како да станаа нејзин заштитен занак, па Стојне се почесто можеме да ја видиме облечена во нив, а тие најмногу ги истакнуваат долгите нозе на пејачката, која мајката природа не штедела кога со нив ја дарувала.

И ако на почетокот на кариерата поинаку  изгледала, се облекувала и зрачела, сега атрактивната струмичанка е некоја друга жена…

Поточно девојка која изгледа топ. Арно ама тоа ниту оддалеку не е се’ од неа.  Зашто, како што самата пејачка самоуверено порачува:

„Верувај во себе и на половина пат си до целта“.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by STOJNE NIKOLOVA (@stojne_official)

Струмичката убавица деновиве со својат фото и видео најава само ја потврди тезата дека нејзиното време допрва доаѓа. Долги нозе и заводлив поглед, провокативни движења и предизвикувачки сексапил, на кој ретко кој вистински маж имун би бил. Едноставно Стојнето зрачи со раскошна телесна понуда која и овој пат предизвика еруптивна возбуда, зашто фолкерката така и изгледа – врвно!

На видеото кое го објавила како најава, Стојне менува неколку аутфита, со кои ги „вжари“ социјалните мрежи, а љубопитните погледи стануваат „се’ повлажни“ кога се во прашање нејзините пози!

Оние кои ја познаваат, знаат, но наскоро Стојне сите ќе ја запознаете подобро… И тоа како многу „Лоша“! Ако ве шокира напишаното, не се возбудувајте, тоа е само заради насловот на новата песна на згодната пејачка, која со видеосесијата и самата ја најавува! Затоа и за изгледот, шминката и фризурата и за аутфит визурата, како и за видеоспотот, Стојне ангажирала врвна екипа… Можеби најдобрите во моментов, во кој ветува дека бргу ќе ги оствари своите соништа и експресно ќе ја мине втората половина од патот до целта која си ја зацртала!

 

View this post on Instagram

 

A post shared by STOJNE NIKOLOVA (@stojne_official)

Планот воопшто не и е лош, а Бога ми ни таа… Напротив, Стојне Николова е се’ подобра, за што можеби не е ниту самата свесна. За „Лоша“ само се претставува во новата песна!

 

View this post on Instagram

 

A post shared by STOJNE NIKOLOVA (@stojne_official)

Фото и видео: Инстаграм/stojne_official

To top